Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poranna erekcja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stefan1987



Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 10:16 pm    Temat postu: Poranna erekcja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy w wieku 18 lat brak występowania porannej erekcji może być niepokojący? Jeśli chodzi o inne sprawy to wszystko wporzadku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uważam, że to nic niepokojącego. Nie zawsze mężczyzna który ma problemy z erekcją, musi być odrazu impotentem.

Jak sam powiedziałeś, problemów z seksem nie masz. Więc raczej wszystko w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Wrz 22, 2006 9:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poranna erekcja, to wynik nagromadzenia hormonów przez noc, oraz stanu psycho fizycznego.

Najłatwiej to zaobserwować mając kaca (oczywiście nie zalecam doprowadzanie sie do kaca po to aby to sprawdzić Wink ), hormonu są cały czas produkowane, ale odwodnienie organizmu (czyli kac) sprawia ze erekcja nie występuje.

Tak samo podczas gorączki, czy poważniejszych infekcji.

Pozatym poranna erekcja wcale nie odbywa sie co każdego ranka Wink

Jeżeli odczówasz pełną satysfakcje z kontaktów płuciowych i nie masz z tym problemu to porankami sie nie martw Wink Wszystko jest wporządku.

A jeszcze zająkniesz z bólu gdy rano będziesz sie spieszył zaspany i spuźniony a dziewczyna wyszepcze Ci coś takiego po czym nie będziesz miał żadnej możliwości odwrotu Wink
(czasem nasze kobiety bywają okrutne Razz choć takie rozbudzenie poranne mimo nawału spraw ma swój urok Wink )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plamer



Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 22, 2006 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poranny wzwód z tego co kojarze jest ściśle zwiazany z parciem na pecherz Wink Rano jak ci sie chce siusiu - masz wzwód, jak godzine przed pobódką pojdziesz do wc to ranno nie masz wzwodu - tak to działa z tego co czytalem i z tego co mam Razz A nie mam tak codziennie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tomek88



Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 5:04 pm    Temat postu: tez miałem problem ;/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem ten sam problem co Ty. nic nie pomagało: zmiana diety, koniec z uzywkami czy sport. Od paru miesięcy używam żelu dr. Penigreat i nie widzę innych skutków niż tylko te pozytywne. Polecam, naturalny, bezpieczny preparat, który faktycznie pomaga żeby być w stu procentowej formie podczas baraszkowania. Jest moc, jest siła, i też cały czas seksu się wydłuzył co dla mojej kobiety jest mega ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group