Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wędzidełko - kłopoty i lęk...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
texaz



Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam !
Multimedica to zakład z dobrym urologiem we Wrocławiu !
Sam miałem za krótkie wędzidełko i właśnie tam się udałem z moim problemem. Sam zabieg w ogóle nie jest bolesny i trwa może 10min.
Wszystko już jest okej!
Nie bać się !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonim12



Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem wszystkie posty z tego tematu i postanowiłem, że pujdę z tym do lekarza. Tylko teraz mam inny problem co ja mam mu powiedzieć ??

Daje zdjęcie tak to wygląda...

http://img353.imageshack.us/my.php?image=p1011968sx7.jpg

Proszę o szybką pomoc chce mieć to z głowy jak najszybciej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nsr



Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonim12 jak odbędziesz już taki zabieg to napisz jak tam, bo tez mam taki sam problem. Myślałem kiedyś, ze mi to sie unormuje, ale jednak nie :-/ muszę tez skorzystać z takiego zabiegu. Znacie moze jakąś dobrą przychodnie urologiczną w Krakowie ??

Do osób, które przeszły taki zabieg, to czy wędzidełko jest usuwane, czy co się z nim dzieje ?? Jak wygląda to po zabiegu ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maciekg



Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 12:41 pm    Temat postu: problem z wedzidełkiem prosze o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem z wedzidełkiem podczas stosunku z moja dziewczyna pekło mi wedzidełko krew sie polala i było troszki nieciekawie co sie okazało moja dziewczyna miala nadzerke i to dlatego bo bylo za ciasno Sad noi tak zagosiło mi sie to pekniecie ale teraz cieko mi sciagac skore Sad wczesniej bylo ok piekne czasy byly Smile i dalej probowałem naciagac podczas wzwodu ale na zołedziu od spodu zrobila mi sie biala skora od naciagania a niedawno dosżło dotego ze mam zamiast białej czerwonego zołedzia od spodu bylem dzis u urologa ale normlanie komuna bo maja terminy na sierpien wolne Sad chcialem sie doradzic czy uzyc jakiegos kremu na gojenie sie ran czy nic nie robic? bardzo prosze o jakas rade bo naprawde sie boje co bedzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pęknięte wędzidełko wymaga leczenia, bo jak ileś tam razy Ci pęknie i tak się samo zagoi to za każdym razem się będzie skracać i powodować coraz większy dyskomfort i ból. z tego co wiem, to wędzidełko się wydłuża operacyjnie przy znieczuleniu miejscowym, więc może spróbuj się wbić do innego lekarza.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maciekg



Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oki jestem w trakcie wbijania sie tylko dzis zalozyli mi do calego cyrku gips na noge hah Sad chodzi mi oto ze wlasnie wedzidelko mam juz krociutkie i ciagnie mi zoledzia do dolu jak jest w stanie wzwodu i od tego mam rany na zołedziu i czym te rany wyleczyc konkretnie? pozdrowka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozesz spróbować smarować maścią tointex, alantanem, linomag... słyszałam (ale nie daje za to głowy), że skuteczna jest też maść tranowa lub olej winogronowy zmieszany z tranem w proporcji 1:1.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 11:57 pm    Temat postu: doc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wpadnij do lekarza 1-go kontaktu.
Chyba nie pękasz?
Coś dostaniesz na receptę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
matej15



Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 3:49 am    Temat postu: U mnie to juz jest gorzej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc mam problem moje wedzidelko jest cholernir krutkie i mam 18 lat uprawialem seks juz pare razy wlasciwie nawet bolalo ale sei tym zbytnio nie przejmowalem. poznalem niezla lakse i chciala sie ze mna kochac ale ja w sumie nie chcialemw zwiazku iz balem sie o wedzidelko. CZytalem wszystkie posty, spoko operacja ale ja niedawno wyjechale do usa tu nie chce tego robic wole w Polsce. Wracam w wakacje i chcialem zrobic operacje moze jest mozliwe zeby urzyc cudza ksziazeczke rumoska??
wiem ze to nie jest zbyt legalne ale moze ktos cos podsunie tylko realne. PLIS. a jestli nie to moze chociaz cenami sypnac?? z gory wielkie dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MatW



Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Wczoraj podczas seksu z moją partnerką doszło do pęknięcia wędzidełka. Bagatelizowałem ten problem od dawna, bo przy odpowiednim "przygotowaniu" pochwy nie odczuwałem dyskomfortu. Kiedyś mi się zerwało, ale samoistnie się zagoiło. Teraz wiem, że nadszedł moment, ze muszę pokonać wstyd i udać się do lekarza. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych komplikacji? Ale co mam zrobić dokładnie jeżeli jest strajk? Iść do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do urologa, czy co? To pilne...

----edit by emilka-----
temat został przyłączony do tematu, poświęconemu wędzidełku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group