Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - temat specjalnie dla tego

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 58, 59, 60  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uyfga
Gość









PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 2:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! mam pytanie moze dla niektorych jest to glupie ale ja sie boje i chce sie dowiedziec czegos o tym. a mianowicie bawilismy sie z dziewczyna chyba peeting sie to nazywa ja bylem w bokserkach. w pewnym momencie dostala orgazm a ja w tym samym czasie wytrysk i caly czas lezelismy na sobie. ja dotykalem jej czesci intymnych z zewnacz moktymi bokserkami. czy jest jakas mozliwosc zeby zaszla w ciaze? jesli tak to czy sa jakies leki czy cos innego zeby nie byla?
prosze odpiszcie mi jak najszybciej
Powrót do góry
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli penis nie miał bezpośredniego kontaktu z pochwą (penetracja ,czy dotykanie) to szczerze wątpie.Mówisz,ze spuściłeś sie w boxreki,a potem dotykałes nimi "kobiecość" swojej dziewczyny... Moim zdaniem,tio nie miałoby jak dojsc do zapłodnienia ,po tym co napisałeś.Ale dla pewnosci i komfortu psychicznego zróbcie test.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martaaa
Gość









PostWysłany: Czw Cze 15, 2006 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio wspólżyłam z moim chłopakiem dwa dni przed dniem płodnym,czyli jeszcze w dniu bezpłodnym!!!moj chłopak wyjał go i za około 10 sekund spuścił się czy jest szansa zajscia w ciąze!!i mam jeszcze jedno pytanie np gdy bede miała jakoś tam ilość spermy na palcu i dotkne jej pochwy to słyszłam ze nie ma szans na zajscie w ciąze tylko jednyie wtedy keidy włoze ją do srodka pochwyy!!!
Powrót do góry
mARTAA
Gość









PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

martaaa napisał:
ostatnio wspólżyłam z moim chłopakiem dwa dni przed dniem płodnym,czyli jeszcze w dniu bezpłodnym!!!moj chłopak wyjał go i za około 10 sekund spuścił się czy jest szansa zajscia w ciąze!!i mam jeszcze jedno pytanie np gdy bede miała jakoś tam ilość spermy na palcu i dotkne jej pochwy to słyszłam ze nie ma szans na zajscie w ciąze tylko jednyie wtedy keidy włoze ją do srodka pochwyy!!!



TYDZIEN PRZED SPODZIEWANA MIESIACZKA ZACZELY MNIE BOLEC PIERSI TAK JAK ZAWSZE PRZED OKRESEM.okres mialam dostac wczoraj ale jeszcze go nie mam okres mam co 26-29 wiec poczekam d neidzieli, błagam odpiszcie poniewaz nie chce sie bac bo to moze byc przyczyna zpozniajacej sie miesiaczki !!
Powrót do góry
emi01
Gość









PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZY MIESIĄCZKA MOŻE BYĆ PEWNOŚCIĄ??? Kochałam się w dni, które są najbardziej płodne, on doszedł we mnie, ale po jakimś tygodniu dostałam miesiączkę... Myślę, że nie zaszłam w ciązę, ale kolezanka mi powiedziała, że jej przyjaciólka miała miesiączkę do 4 miesiąca ciąży! Teraz sama już nie wiem czy miesiączka może być pewnością, że nie jestem w ciąży... Coraz więcej osób mówi mi, że nie koniecznie.Proszę o pomoc! Z góry dziękuję! Pozdrawiam! buziaki
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeste pewien temat w tym dziale "miesiączka podczas ciązy" i tam jest gruntownie omówiony problem peewności miesiączki, wystepowania jej podczas ciąży etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mmartaaa
Gość









PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czemu nikt nie odpisuje na moje pytania ? ;( mzoe ktos odpisac ;/
Powrót do góry
Gosia2
Gość









PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!!! Czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinie ???..........
Mam 30 dniowe cykle ( czasem bywają parę dni dłuższe lub krótsze). 1 czerwca miałam miesiączkę, która trwała jak zwykle 4 dni + 4 dni małego plamienia. Na drugi dzień rano po miesiączce współżyłam z mężem bez zabezpieczenia. Nie pierwszy raz, tak od razu po miesiączce. Wiem, że jest wtedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, ale …. 
Jednak tym razem mój cykl miesiączkowy rozregulował się ( prawdopodobnie przez wyjazd i zmianę klimatu ) i już 11.06. ( czyli 2 dni po współżyciu) miałam objawy jajeczkowania: ból brzucha oraz szklisty i ciągliwy śluz. Po 3 dniach ból ustąpił (standard), a śluz mam taki sam aż do dziś. Od wczoraj już bolą mnie piersi. Wszystko tak szybko się toczy…  Proszę o Wasze zdanie na ten temat. Jak sądzicie, jakie jest prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciąże? Wiem, że plemniki mogą przeżyć ok. 3-5 dni. Testu nie chce robić, poczekam do następnej miesiączki lub jej braku  Napiszcie co o tym sadzicie. Cieplutko pozdrawiam!!!
Powrót do góry
biotka
Gość









PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 8:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, chciałam zapytać czy jeżeli odstawiło się antykoncepcję hormonalną to w następnym miesiącu okres może nie wystąpić lub znacznie się opóźnić, nie mam pojęcia co o tym myśleć zrobiłam test i wyszed negatywny jednak @ jakoś nie nadchodzi do tego czuję się od kilku dni dokładnie tak jak bym właśnie miała go dostać...;/
Powrót do góry
XXX
Gość









PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 8:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy gdy moj chpopak mial na palcu sperme i wsadzil go od pochwy czy moge byc w ciazy? czy plemniki w jakis sposob moga sie dostac do macicy?

jeszcze chce dodac ze zawsze mam nieregularne miesiaczki a czsem spoznia mi sie o 1 miesiac ;/ blagam odpiszcie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 12 z 60

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group