Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

poprawa wzroku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnna2



Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 1:00 pm    Temat postu: poprawa wzroku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy da się jakoś bez okularów mocniejszych poprawić wzrok? widze ze po 40tce wzrok mi poleciał, to juz nie to samo, nigdy nie nosiłem okularów i jakos wolałbym tego uniknąc, znalazłem w necie coś takiego jak joga oczu ale czy to cdziala w ogóe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olga.mag



Dołączył: 29 Sie 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem programistką i prócz noszenia okularów wspomagam swój wzrok od wewnątrz. Stosuje lutezan, ponieważ dzięki bogatemu składowi świetnie wpływa na wzrok, jest w nim nie tylko luteina. Oczy nie są tak zmęczone mogę pracować dłużej a potem to nawet jeszcze książkę poczytać, i ich ogólna kondycja się poprawia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dynamical



Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 11:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pierwsze słyszę, żeby było coś takiego jak joga dla oczu. Jeśli jest to coś sensownego, to może jakiś lekarz to potwierdzi, ale wątpię. Razz Zależy jaką wadę masz. O plusach nic za bardzo nie wiem, ale minusy można wyleczyć operacyjnie, jednak im człowiek starszy tym większe ryzyko pogorszenia się wzroku :/

________________________________________________
Zaćma a czynniki ryzyka http://alfavision-zacma.pl/zacma-a-czynniki-ryzyka/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 1:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze można zrobić zabieg laserowej korekcji wzroku, myślę, że lepiej się nie da poprawić już. W większości przypadków przecież wada wzroku jest całkowicie z pomocą lasera niwelowana. W coraz większej ilości klinik takie zabiegi są wykonywane, polecam szczególnie Gliwice i Pryzmat Okulistyka . Mają też poradnię w Rybniku gdzie do takich zabiegów kwalifikują. Sam zabieg jest dość krótki, w znieczuleniu miejscowym się go wykonuje. Są metody gdzie laserem nie dotyka się w ogóle oka, dobra metoda dla osób wrażliwych. W tej placówce zabiegi są wykonywane często i mnóstwo zadowolonych pacjentów wyszło z niej z wzrokiem o wiele lepszym jak wcześniej. Warto się zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mczay



Dołączył: 12 Sty 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laserowa korekcja tylko i wyłącznie. Niektórzy myślą, że to tylko dla młodych osób zabieg, boją się też bólu itp. Nie ma czego serio, ja po 40-tce miałam robioną korekcję i zdecydowanie polecam. Ja nie z tych bojących to metodą lasek miałem robioną korekcję, dla wrażliwców są metody bezdotykowe. w medicover szpitalu w warszawie, najlepsze opinie o nich znalazłem i dlatego się tam zdecydowałem zapisać. Warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group