Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

popełniłam bład?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sara123



Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 8:06 pm    Temat postu: popełniłam bład? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam , słuchajcie 2 dni temu poszłam po raz pierwszy oddać krew , wszystko poszło bez komplikacji.
Niestety jestem bulimiczką od 2 lat . Ostaatnio wymiotów peawie w ogóle nie było , dlatego chciałam wreszcie spełnić swoje marzenie i oddać krew. Niestety znów się zaczęło. Od 2 dni miewam naprawde duże napady , znów są wymioty.
Wiem , że powinnam jeśc dużo i zbierać energię , ale nie potrafię wygrać z bulimią. Strasznie kręci mi się w głowie , jest mi słabo. Nic wiec dziwnego , nie daje zregenerowac sil organizmowi , pewnie te zawroty stąd com? :/
Czy w badaniach może wyjść , że mam bulimię?
Jeśli tak czy będę musiala zrezygnowac z krwiodactwa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sara123
jeśli od 2 lat nie miałaś ataków bulimii to myślę, że wyniki powinny być ok.
jeśli jednak bulimia wróciła będziesz musiała zrezygnować z oddawania krwi.
na początek jednak radzę zastanowić się nad tym czemu akurat teraz choroba wróciła.
dbaj o siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group