Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pomóżcie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
biała051279



Dołączył: 07 Cze 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 8:01 pm    Temat postu: Pomóżcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam bardzo proszę o pomoc konsultacje onkologa mam dopiero za tydzień oto moje badanie TK czy jest dla mnie ratunek ?ściana części żołądka nieregularnie pogrubiała do 33mm ściana odzwiernika pogrubiała do 17mm obraz tk moze sugerować zmiany ogniskowe o charakteże rozrostowym Lokalne płaszcyzny tłuszczowe odcinkowo zatarte o wzmozonej densyjnosci co moze odpowiadac permeacyjnej komponecie wzrostu wezły chłonne krzywizny mniejszej do 20mm z cechami rozpadu , nieliczne Bez cech limwadenopati zaotrzewnowej Wodobrzusze płyn przywontrobowo grubości 25mm różnej wielkosci kolekcje płynowe w zachyłkach otrzewnowych W sieci wiekszej widoczne są różnej wielkosci guzki kłaczkowate obszary chyperdesyjne odpowiadające najprawdopodobniej wszczepom otrzewnowym ,Sciana pogranicz odbytniczego pogrubiała odcinkowo do 10mm odczynowo ? z widocznym stycznie obszarem hypodensyjnym 32mm mogocym odpowiadac organizującemu sie ognisku zapalnemu. prosze o pomoc

wilczek4444
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 9:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!

Wyniki wskazują na istnienie stanu zapalnego, jednakże proszę poczekać na konsultację ze specjalistą. Tomografia jest badaniem zaawansowanym, dlatego też analizy wyników może podjąć się tylko lekarz, osoba niewykwalifikowana mogłaby dokonać błędnego odczytu, a nie o to nam chodzi przecież.

Póki co proszę się nie stresowaćSmile

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group