Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pomóżcie Nie wiem Co Robic BRAK miesiączki!!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trunia10



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 8:29 pm    Temat postu: Pomóżcie Nie wiem Co Robic BRAK miesiączki!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!prosze was pozmocie mi co mam robic?2,5 roku temu[18 lat] urodzilam synka okres mam od 14 roku zycia.....przed ciaza rowniez sie zdarzalo ze nie mialam okresu 6 mc 3 mc ale ginekolodzy mowili ze w wieku dojerzewania jest tak bardzo czesto ze okres z wiekim a juz napewno po ciazy sie ureguluje....dzis jest 2,5 roku po urodzeniu synka a ja nadal potrafie nie miec okresu po 6 mc 3 mc i zawsze musze wywolac go albo tabletami antykoncepcyjnymi[nie chce ich brac poniewaz bardzo tyje a juz wsytarczajaco jestem pulchna kobitka]albo luteina ....w miesiacu styczniu lutym oraz teraz w kwietniu okres wywoluje luteina 50 moj gin powiedzial ze widocznie taka moja uroda....pozmozcie mi bo mam dopiero 21 lat a mam takie klopoty dotego dochodza uplay[zoltawo-brunatne]i bardzo nieprzyjemnie pachną!!! Embarassed .....czy ktos z was sie z tym spotkal[dodam ze sprawy tarczycowe sa wporzadku]....pomozcie co to moze byc.....z gory dziekuje PoZdRaWiAm......ps.dodam ze od urozednia dziecka nie mialam robionych zadnych badan[ani usg ani hormonow ani innych ktore moglaby pomoc leakrzowi w ocenie mojego stanu zdrowia].



----edit by Pituszka
Proszę nie pisać tematów jednym ciągiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po porodzie a już napewno po takim czasie powinnaś zbadac twoją gospodarkę hormonalną.


Jak najszybciej udaj się do endokrynologa i poprość o badania hormonalne.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trunia10



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 5:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odpowiedz....ale wiesz jak u nas w polsce jest z opieka zdrowotna.....a mam pytanie czy moze powinnam udac sie do ginekologa?kurzce nie wiem co robic. Sad .....a czy takie badanie ropbi sie na swoj koszt czy na kase chorych ?dziekuje za odpowiedz.pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 7:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słuchaj, musisz iść do ginekologa po skierowanie do endokrynologa.
Ewentualnie lekarz pierwszego kontaktu może cię skierować.
Te badania wykonują w laboratorium i to zależy od rodzaju skierowania. Jak porozmawiasz z endokrynologiem, że nie możesz zapłacić za te badania to powie ci gdzie je zrobić aby były refundowane.
Ale jak są na skierowanie to chyba zawsze są refundowane, tzn. za darmo.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może spróbuj iść do innego ginekologa? Może on coś poradzi lepszego, skieruje na wszystkie badania?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie, ja na twoim miejscu zrobilabym tak... po pierwsze poszla do inengo ginekologa, zasiegnac drugiej opinii... on powienien skierowac na odpowiednie badania... albo poszlabym do lekarza rodzinnego, powiedziala co i jak, wziela skierowanie na badania a po badaniach wziela wynik i pokazala ginekologowi... zreszta roznie z lekarzami bywa... jak czujesz ze on nic nie robi a i tak wiesz ze cos jest nie tak to lepiej isc do innego... zycze powowdzenia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group