Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pomocy!!! Złapałam wilka, co robić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zośka
Gość









PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 3:41 pm    Temat postu: Pomocy!!! Złapałam wilka, co robić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Złapałam wilka i cały czas napiera mi na pęcherz i nie wiem jak to leczyć, pomocy!!!
Powrót do góry
mysza



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nabawiłaś się pewnie zapalenia pęcherza moczowego. Lepiej iść z tym do lekarza. Można też zapytać w aptece o jakieś leki bez recepty i zioła, które pomagają w leczeniu tej dolegliwości.
Mnie osobiście, kiedy miałam podobne objawy pomogły zioła "wagosan",
z których robi sie napar do stosowania zewnętrznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
XZEDX
Gość









PostWysłany: Czw Sty 19, 2006 3:41 pm    Temat postu: Pytanko! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna ma podobny problem, dzisaj znowu zaczęło ją strasznie boleć, lekarz rdzinny przyjume dopiero od 17 i jak tu ma wytrzymać z bólu 5 godzin. Pojechaliśmy na pogotowie oczywsicie nas nie przyjeli i wysłali z kwitkiem. Co w takiej sytuacji powinniśmy zrobić?

Jak przekonać lekarze żeby zechiał łaskawie wypisac recepte na furagin a nie insynuował - Pani symuluje. Czy powinno się to leczyć jakiś w szczególny sposób jak moją dziewczynę to boli co pare tygoni tak, że wyje z bólu?

Z góry dzięki za odpowiedź!
Powrót do góry
Kasia
Gość









PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest taki srodek ziolowy ktory sie nazywa Urosept. kupuje sie go bez recepty i nie jest drogi.To sa tabletki wiec sie wygodnie przyjmuje Smile Duzo pij. Mnie pomaga też goraca kapiel.Zdrowia życze Very Happy
Powrót do góry
Jolcia
Gość









PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na tzw. wilka pomaga jak juz wiecie furagin + garść witaminy C na zakwaszenie moczu, domowy sposób to parówka z ruminaku i ciepłe galoty przez kilka dni powodzenia.
Powrót do góry
krychaa



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 01, 2011 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na problemy z pęcherzem pomaga też Prouro - to też naturalny środek, suplement w kapsułkach, który zawiera żurawinę i wit.C. mi zawsze pomaga, może dlatego, że dawka wyciągu z żurawiny jest w nim chyba największa ze wszystkich tego typu kapsułek dostępnych w aptekach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marusia



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łdz
PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znam te kapsułki Prouro - faktycznie skuteczne i mi powiedziała aptekarka, że chyba najszybciej działają z tego typu suplementów i najszybciej przynoszą ulgę. oczywiście w ich zażywaniu ważna jest regularność i konsekwencja, ale to chyba wie każdy, kto łyka suplementy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

żurawina to żurawina - ma właściwości moczopędne i ułatwiające usuwanie bakterii z cewki i pecherza. ten preparat jest o tyle dobry, że ma dodatkowo wot C i dużą ilość PAC (raz dziennie się bierze a nie kilka razy dziennie)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja brałam żurawinę+skrzyp polny gal, zdziwiła mnie ta krzemionka ale wyczytałam w ulotce że to źródło łatwo przyswajalnej krzemionki, która działa przeciwbakteryjnie i regenerująco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group