Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pomocy...:(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adia



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 3:52 pm    Temat postu: Pomocy...:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niewiedziałem gdzie to napisać i sie poradzić na tym forum wiec moze tu napisze.

Sprawa wyglada tak mam 16 lat jestem chłopakiem i najwiekszy mój probem to takie napuchnięte sutki sa takie jakby napuchniete jak kulki duże:/ to jest mój najwiekszy problem:/ nie moge zdjąc koszulki na plazy na wf nigdzie nic:(((( u lekarza byłem robili jakies badania i na tym sie skończyło:/ taka u nas służba zdrowia:/ wiec zaczełem chodzić na siłownie z myślą że może to pomoże,ale i to nie pomaga... Macie jakąś recepte dla mnie?? co mam robić?:/ zyć sie odechciewa...mam to ponad 2 lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spkojnie Wink zdaje sobie sprae żę próblem wyglądu i swojego ciała dla młodych ludzi to duży probolem Wink miałe od młodości okropny trądzik Wink i co do koszulki to dobrze wiem co znaczy bać sie jej ściągnąć mając w głowie świdrujące kometarze i czuć wzrok wielu osób.

Piersi u mężczyżn też rosną Wink Tak jak cała reszta ciała, lecz u nas one nie powiekszają sie tak mocno. U nas najpierw rosną piesi a potem cała klatka piersiowa, gdy urośniesz w barkach oraz rozrośnie sie cała klatka wszystko wróci do normy Wink

Jeżeli byłęś u lekarza z tym problemem i nic nie stwierdził to znaczy że wszystko jest wporządku - czasem zdarza sie zbyt duży bądz nierównomierny rozrost piersi.

To co ty odczówasz jest normalne, nie jeden mlody chłopak pomyślał sobie że coś z nim nie tak gdy zauwazył że rosną mu piersi Wink No tak pierwsze myśli moą być okrutne.

Szkoda że lekarz Ci nie wyjaśnił co dokładnie sie dzieje - może nie wiedział że to problem dla Ciebie jeżeli byłeś z czymś innym. A jeżeli byłeś z tym problemem, to pamiętaj że zawsze masz prawo do dokładnego wyjaśnienia co sie dzieje z Tobą, jaki jest stan zdrowia, co oznaczają dane badania, jak są wykonywane, jak działają leki, jakie są skutki uboczne danych leków. Lekarz w takich kwestiach jest do twojej dyspozycji Smile

Ja tez tak mam że w domu dopiero łapie sie że miałem sie coś zapytac lekarza Razz Pare razy nawet wracałem do gabinetu jeszcze w tym samym dniu Razz no skleroza nie boli Razz

Głowa do góry Smile
Przecież możesz iść jeszcze raz do lekarza, jeżeli nadal Ci to nie daje spokoju czy napewno wszystko rośnie tak jak powinno. Spisz sobie na kartke jak nie potrafisz zapamiętać Wink To wcale nie glupia metoda Wink uwierz mi Smile Pogadaj też z przyjacółmi na ten temat, jak oni przechodzili to, a może starsze rodzenswo, bądz rodzice. Nie zostawaj z tym sam Smile To nie żaden jakis problem który spotyka niewielu, to bardzo częste to co Ty przeżywasz Smile

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group