Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miete123



Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 10, 2013 12:55 pm    Temat postu: pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
mam problem z interpretacją opisu rezonansu magnetycznego przez lekarzy bo mówią że to nic takiego a mnie kręgosłup boli i mam drgawki
wynik badania brzmi
obniżenie wysokości krążka między kręgowegoL5-S1-zmiany degeneracyjne krążka.Na poziomie L4-L5 i L5-S1widoczna niewielka pośrodkowa wypuklina krążka międzykręgowego bez cech modelowania struktur nerwowych. Drobny guzek Schmorla trzonu L2 iL3. Poza tym obraz MR kręgosłupa i struktur kanału kręgowego w odcinku lędźwiowo-krzyżowym prawidłowy. Stożek rdzenia kręgowego bez zmian ogniskowych, zlokalizowany na poziomie L1.
Wn.MR:Wypuklina krążka międzykręgowegoL4-L5i L5-S1
Czekam na jakie kolwiek sugestie i do kogo mam się udać aby stwierdził czy to może być groźne.Pozdrawiam i dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Kwi 11, 2013 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udaj się do neurochirurga z tymi wynikami, on sprawdzi te badania, weź płytę CD bo pewnie tam są pierwsze wyniki, ale z tego co widzę nic nie wskazuję żeby było coś nie pokojącego...

Możę jakieś drobnostki;p Pewnie przejdziesz na deitę albo będziesz musiał więcej ćwiczyćVery Happy JEst dobrze!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group