Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pomocy!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuroperz



Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 7:28 am    Temat postu: Pomocy! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam 20 lat i mam duży problem. Od jakiegoś czasu mam niedowage < mimo iż jem duużo> . Ostatnio zaczęły nękać mnie wymioty, biegunka, brak miesiączki i problemy ze snem, mam popękane żyłki w oczach oraz trzęsą mi się ręce. Co to jest i co robić ?? Pomóżcie bo nie wiem co robić! <!>

M.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest możliwość ciąży?

Zrób sobie morfologię i pasożyty...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kuroperz



Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie ma możliwości ciąży. Jem bardzo dużo ale wciąż nie mogę przytyć. Mój organizm jest osłabiony. Nie bardzo wiem jak przytyć, i co robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to mogą być jakies pasożyty albo problemy metaboliczne, będziesz musiała się zbadać, na początek krew,mocz, kał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kuroperz
idź do ginekologa - niech sprawdzi czemu nie masz miesiączki.
moim zdaniem podstawą jest zrobienie hormonów- przede wszystkim tarczycy.
choć w tym celu możesz też iść do lekarza ogólnego- niech zleci badanie krwi, moczu, kału (na pasożyty), i wspomniane przeze mnie hormony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group