Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pomocy, koszmary!

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hntps



Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 8:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zakodowałaś sobie to w podświadomości. Po pierwszym koszmarze zacząłaś o nim myśleć, też tak często miałem, jakieś 2 lata temu Razz. Spróbuj sobie poprostu wmówić, że nie będzie ci się to śniło i myślę, że po sprawie. Jeśli pojawiają ci się obrazy to jest jeden, może dość dziwny sposób, nie śmiejcie się, ale to pomaga Wink Wiem, bo wielu osobom pomogło. Pojawia ci się straszny widok, nie wiem, trup czy coś, to odrzuć go wymyślonymi rękami jak najdalej, tak, żeby zmniejszył się do wielkości pocztówki, potem spróboj odwrócić na drugą stronę, a potem potnij i spal, np. nożem i palnikiem, czy jak tam chcesz. Może to się wydawać dziwne, ale zaufajcie mi Wink

Edit: Jakby kogoś interesowało: http://astraldynamics.pl/artykul-125,,.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group