Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

POMOCY>ZATRCIE OPARAMI DEMOSTOSA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bARETEK



Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 9:51 pm    Temat postu: POMOCY>ZATRCIE OPARAMI DEMOSTOSA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam chciałbym sie dowiedziec jaka jest mozkiwosc zatrucia demostosem w stytuacji gdy polałem dosc spora iloscia płynu wanne(jako że korzysta z niej wiele osob spoza kregu rodizny),zaczelem plukac woda niestety gyla ona ciepla nie zimna) w samej łazience byłem okolo 2,5 minuty, po czym zaczlem czuc ze nie moge oddychac normlanie odrazu stamtad wyszedłem, poza łazienka jest jakby okej, troche szczypia mnie oczy ale moze to dlatego ze nie dawno mialem zapalenie spojowek wiec moze nie doleczylem tamtego.


Czy mam zgłosic sie na pogotowie i jak wywietrzyć łazienke z oparów ktore prawdopodbnie powstaly ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group