Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pomoc w braku informacji na temat tarczycy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia
Gość









PostWysłany: Pon Sty 02, 2006 1:22 pm    Temat postu: Pomoc w braku informacji na temat tarczycy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Bardzo prosze wszystkich na tym forum o informacje jak przebiega badanie tarczycy.Chyba bede musiała zrobić takie badanie ale nie wiem jak ono przebiega,bardzo sie boje.Nie wiem czy boli (na tym punkcie mam fioła).Jeśli jest to możliwe napiszcie mi bardzo was prosze.Z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam
Powrót do góry
aja



Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

badanie tarczycy to usg,badanie hormonow tarczycy...to okresli czy pracuje ona prawidlowo...nie wiem pod jakim kontem potrzebujesz ja zbadac,co ci dolega?jedno badanie na hormony to zwylke badanie krwi,usg nie boli,jezeli czeka cie biopsja to slyszalam ze ona tez nie boli,chociaz brzmi groznie....nic sie nie boj...Smile
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group