Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cybinka62



Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubin
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 11:56 pm    Temat postu: pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem z łukiem brwiowym;/ mam rozciety , rozciecie ejst neiw ielkie i dlatego nie poszlam na szycie, zreszta balam sie ze bedzie ejszcze gorezj, no ale nie w tym rezc , dretwieje i mrowieje mi cala powieka, czy to normalne?? czy moze mi jakis nerw sie uszkodzil czy cos??? co robic???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawsze jak masz rozciecie łuku brwiowego musisz udac sie na zszycie...bo właśnie moga pojawic sie problemy zwiazane z czymś poważnym tak jak u ciebie i prowadzic do komplikacji.moim zdaniem musisz udac sie do lekarza.


mozesz poszukac schematy ścięgięn na internecie i sama ocenic czy doszlo do jakis uszkodzen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group