Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pominięta tabletka

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agentka27



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 11:08 pm    Temat postu: pominięta tabletka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam:)
mam takie pytanie otoz biore tabletki antykoncepcyjne Diane 35 od 4 miesiecy i w ostatnim tygodniu ich przyjmowania zapomnialam wziasc jednej tabletki(prawdopodobnie byla to przed ostatnia tabletka z opakowania --do stosunku doszlo 3 dni przed pominieta tabletka) oczywiscie na drugi dzien wzielam pominietą tabletke lacznie z obecna do wziecia. Dostalam normalny(obfity) okres podczas 7 dniowej przerwy i zaczelam nastepne opakowanie. Jestem przy 3 tabletce ale caly czas obawiam sie ciazy ze przez to iz pominelam tabletke doszlo do zaplodnienia, dodam ze wogole nie mam apetytu i od paru dni mam mdlosci(jednak te tabletki zawsze na poczatku wywołuja takie objawy u mnie ) Jednak boje sie bardzo. Bardzo prosze o szybka porade i odpowiedz na moje pytania za ktora z gory bardzo dziekuje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 6:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli do stosunku doszło 3 dni przed pominiętą tabletką tzn., że byłaś zabezpieczona bo przecież tego dnia normalnie wzięłaś tą która przypadała na określony dzień. Nie martw się bo moim zdaniem napewno nie jesteś w ciąży. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
moniuska



Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Nottingham
PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 10:02 am    Temat postu: zapomnialam wziasc tabletki:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam:)mam mały problem:/biore tabletki antykoncepcyjne jednoskładnikowe poniewaz jestem karmiącą mamą:)wczoraj jednak zapomniałam jej wziąść:/czy teraz mam normalnie dalej brać tabletki o tej samej porze,czy jak??prosze o pomoc:)i z góry dziękuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 10:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bierz o stałej porze ale do konca opakowania nie ufaj tabletkom i uzywaj prezerwatyw.
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie jest przypadkiem tak, że dopuki kobieta karmi piersią to nie ma okresu?? No bo jeżeli nie ma okresu to i do zapłodnienia nie ma jak dojść
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To zalezy m.in od tego jak czesto kobieta karmi dziecko piersia,bo jezeli nie jest to regularne karmienie to okres moze sie w kazdej chwili pojawic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i nawet jak karmi piersia caly zcas to po pologu czyli po 6 tygodniach od porodu moze juz wystapic okres ale nie musi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
moniuska



Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Nottingham
PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokladnie tak jest:)tzeba sie zabezpieczac nawet jak sie karmi:)zaraz po pologu jesli sie wspolzyje mozna znowu zajsc w ciaze:)jeszcze szybciej niz normalnie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc, teraz mnie się pomylilo i wczoraj powinnam byla wziac 1 tabletke z kolejnego opakowania ale skapnelam sie dopiero dzisiaj rano i dzis wzielam 2 na raz. teraz mam pare pytan, czy dobrze zrobilam??
czy mam sie dodatkowo zabezpieczac? jesli tak to przez jak dlugi czas?
czy wszystko w porzadku :>
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem dobrze zrobilas.... jak sie zapomni tabletke to powinno sie ja wziasc a potem ta ktora przypada na ten dzien.... i powinnas sie zabezpieczac teraz....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group