Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pomarańczowa oleista wydzielina z odbytu

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doras



Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie uprawialam stosunku analnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
porfrankdrebin



Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 6:24 pm    Temat postu: Re: pomarańczowa oleista wydzielina z odbytu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

justin83 napisał:
Od 24 h mam bardzo nietypowe objawy, z odbytu wydostaje mi się pomarańczowa oleista ciecz, która ma nieprzyjemny zapach

Spotkało mnie DOKŁADNIE to samo. Czy udało się Tobie/Wam ustalić co to jest? Czy to minie czy konieczna jest wizyta u lekarza i jakieś leki specjalne?


UWAGA! znalazłem przyczynę:
"Niektóre gatunki ryb maślanych (eskolar, kostropak) zawierają niestrawialne woski, które mogą powodować zaburzenia pokarmowe, a u osób szczególnie wrażliwych – nawet zatrucia pokarmowe. Zatrucia mogą objawiać się biegunką, zawrotami głowy, nudnościami i zmianami skórnymi (wysypka). Osobom, które po raz pierwszy konsumują ryby z tej grupy zaleca się spożycie małej ilości celem sprawdzenia wrażliwości organizmu na woski zawarte w mięsie ryby. Pierwsze objawy ewentualnego zatrucia występują zwykle po 2–3 godzinach od spożycia i ustępują po upływie doby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomek_1980_



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Podlaskie
PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 8:18 am    Temat postu: oleista pomarańczowa wydzielina z odbytu a ryba maślana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ludzie miałem taką wydzieline przez dwa dni normalny olej klarowny pomarańczowy to była masakra przy każdym bąku kleks a wiecie od czego dzień wcześniej najadłem się ryby maślanej i ta ryba właśnie ma tłuszcze których nasz organizm nie trawi dobre co a więc nie przejmować się tylko trzymać bąki i chusteczki w dupe he he
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
trzymać bąki i chusteczki w dupe he he

troche kultury na forum!!!

bo sie pozegnamy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group