Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Półpasiec

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
judytka



Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 3:39 pm    Temat postu: Półpasiec Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pewien problem. Od jakiegos tygodnia pod prawą pachą oraz pod biustem mam półpaśca. Biore leki,smaruje. Wczoraj wieczorem miałam zaczerwienione poliki(teraz juz tylko co jakis czas odczuwam lekkie pieczenie) oraz boli mnie lewe oko. Wystraszylam sie,ze i tutaj pojawi mi się półpasiec. Dodam tylko, ze staram sie półpasca pod pachą nie drapac,wiec nie wiem jakbym mogła przenieśc go na twarz..Czy jest to w ogole możliwe,zeby półpasiec po tygodniu leczenia pojawil sie w zupelnie innej częsci ciała? Z góry dziękuje za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

judytka
Tak taka możliwość jest całkowicie realna.Nazywa się to półpasiec rozsiany.Jeśli się przeniósł należy zmienić leki na mocniejsze.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group