Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Połóg - przebieg i czas trwania

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczorek021



Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 6:56 am    Temat postu: seks po połogu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W czasie porodu miałam nacięte krocze, teraz kończy mi się połóg i chciałabym podjąć stosunek z mężem ale nie wiem czy to aby jeszcze aby nie za wcześnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no 6 tygodni po porodzie to spokojnie mozecie zaczac wspolzyc Smile tylko trzeba pamietac o tym zeby na poczatku byc delikatnym, doslownie tak jakbyscie wspolzyli pierwszy raz i jakbys byla dziewica... wszytsko tam jest delikatne wiec trzeba uwazac Smile zycze milych chwil Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ardhara



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

my zaczeliśmy w 4-5 tygodniu po porodzie - am poczatek średnio bo wszytsko wyczulone i obolałe ( nacięcie ) ale żel pomógł i 2-gi raz był genialny

najważniejsze to psychicznie być przygotowanym na odbycie stosunku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My tez zaczelismy w 5 tyg po porodzie,ja bylam po cesarce,wiec nie mialam problemow z jakims bolem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
liliannak



Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 7:07 pm    Temat postu: dziwny zapach po porodzie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem miesiac po porodzie,nadal krwawie,codziennie troszke a pozniej przestaje na 1dzien i znow towarzyszy temu dziwny,nieprzyjemny zapach-czy to normalne bo wszystko sie goi?czuje sie dobrze mialam normalny porod bez rozcinania i szycia tylko sie niepokoje ze cos nie tak moze ktos mial takie same przezyxcie prosze o kontakt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lis 01, 2008 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tak nie miałam (bo jeszcze w ogóle nie rodziłam) ale moja bratowa, siostra zresztą też, krwawiły coś koło 2 miesiące. potem to już było tylko plamienie.
lekarz powiedział, że to jest normalne. bo wszystko się w środku oczyszcza i goi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jani



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 01, 2008 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja radze jak najszybszą wizyte u lekarza.Miałam podobny problem w piątek wyszłam ze szpitala a we wtorek z krwiakiem trafiłam tam z powrotem.Miałam krwawienie brunatne i miało ono nieprzyjemny zapach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paja2506



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Cze 08, 2009 11:43 am    Temat postu: Połóg - przebieg i czas trwania Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile chcialam Was zapytac ile trwal u was polog , jak on wygladal i jak przebiegal ? z gory dziekuje za odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Cze 08, 2009 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg ginekologów okres połogu trwa 6 tygodni. przez ten czas jest całkowity zakaz seksu.
u mojej bratowej trwał on mniej więcej tyle ile podają w książkach.
przez ten czas miała plamienia, ale położna i gin powiedziały że to normalne bo wszystko w środku się "czyści" więc ma prawo plamić.
konieczne więc były wkładki dla kobiet po porodzie.
aha- kilka dni po porodzie nie wolno nosić normalnej bielizny, ale specjalne jednorazowe majtki (papierowe) dla kobiet po porodzie (do kupienia w aptece)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 08, 2009 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i jak najczesciej wietrzyc krocze... Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group