Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

POLIP ZATOKI SZCZĘKOWEJ !! POMOCY !!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mario1987



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 01, 2012 1:55 pm    Temat postu: POLIP ZATOKI SZCZĘKOWEJ !! POMOCY !! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WITAM.

Od 2 lat męczę się z codziennym bólem głowy. Ból ten występuje w okolicach lewej skroni, oczu oraz nosa.
Jest ból jakby uciskowy, pulsujący. Bardzo często pojawia się uczucie wypierania oczu, najczęściej podczas łzawienia. Mam uczucie jakby spuchł mi lewy policzek. Kiedy delikatnie masuje policzek ból ustępuje i czuję jakby wszystko w środku się rozkurczało. Podczas oddychania nosem w lewa zatoka wydaje dziwne dźwięki, jakby coś się rozklejało w środku.

Ostatnia diagnoza to zapalenie nerwu trójdzielnego. Brałem następujące leki (finelepsin, gabapentin, plexxo, lamitrin, epiramat) najdłużej działał plexxo natomiast największe bóle wywołał epiramat.
Podczas brania finelepsinu oraz plexxo z lewo nozdrza wydobywał się lepki śluz natomiast po odstawieniu wszystko jakby zacisnęło się w tej zatoce. Podczas brania otrivinu oraz sudafedu ból jest znacznie mniejszy.
Miałem robiony szereg różnych badań, RM, RM ANGIO, TK, RTG kręgosłupa szyjnego, RTG zatok. Ponadto gastroskopie oraz krew.

Podczas rezonansu został wykryty polip zatoki szczękowej lewej. Mam zdjęcie, które mogę wysłać na PRIV.

Czy ból ten może być spowodowanym polipem ?[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group