Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Polip na woreczku

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomakeo



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj ... mam podobne objawy co ty. Powiedz mi co robiłeś aby ból minął. Jakieś tabletki. preparaty, maści ? I napisz jakie objawy miałeś przed pójściem do lekarza w szczytowej fazie.

Dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wrukowski



Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 2:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na poczatku zaczelo sie od tego ze w sytuacji bardzo stresujacej dla mnie zwymiotowalem i nastepnego nia sie zaczelo bole brzucha mocniejsze z prawej strony , nudnosci wymioty, rozwolnienia z zatwardzeniami na przemian, lekarz przepisal mi Omeprazole jest odpowiednik polski tego leku ale niepamietam nazwy, dzala on oslonnie na zoladek i to pomoglo bole minely ale musisz sie dowiedziec jak nzaywa sie jego polska wersja bo Omeprazole jest Angielskie pozdrawim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
On27



Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie,mam pytanie.Czy majac polipy trzeba si specjalnie odzywiac??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wrukowski



Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 10:17 pm    Temat postu: Syndrom Jelita Nadwrazliwego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich pisalem juz na tym forum wczesniej o swoim problemie dla przypomnienia napisze ze byly to nudnosci, wymioty bole brzucha...itp co sie na koniec okazalo po wnikliwych badaniach USG, Gastroskopia, badania krwi wszystko bylo w porzadku z wyjatkiem malutkiego polipa na woreczku nic nie znaleziono wiec stwierdzono u mnie Syndrom Jelita Nadwrazliwego. Bylo to 3 miesiace temu, obecnie czuje sie duzo lepiej, biore leki antydepresyjne i na poprawe pracy jelit i z czasem czuje sie naprawde coraz lepiej ale do sedna... Jest jeden maly problem mianowicie kiedy poklepie sie lekko po prawym podrzebrzu odczuwam lekki bol pod zebrami jakby nerwobol? Zazwyczaj daje sie odczuc rano kiedy wstane, kiedy schodze na dol po schodach tez czasami ale glownie kiedy sie lekko popukam po zebrach z prawej strony. Czy to moze byc wina tego polipa na woreczku bo miejsce by sie zgadzalo? Niewiem moze panikuje bez powodu ale jakos niedaje mi to spokoju? Prosze o porade, poza tym czuje sie dobrze pomijajac fakt ze nadal lecze sie na IBS.

wszystkie Twoje posty i tematy połączyłam w jeden . nie zakładaj nowych jeśli mówią o Twoich problemach- ktoś kto nie śledzi Cię od początku nie będzie miał pełnego obrazu dolegliwości/ przeprowadzonych badań a więc nie będzie w stanie odpowiedzieć Ci na Twoje pytania.
Gosia 85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group