Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Polip macicy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magnolia



Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Nie Wrz 16, 2007 4:35 pm    Temat postu: Polip macicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
od 4 lat staram sie zajść w ciażę jednakże z niewaidomych przyczyn jest to niemożliwe. Klika lat temu, miałam robioną laparoskopię narzadów rodnych, po której lekarze powiedzieli, że "jestem stworzona jak Pan Bóg przykazał", jednakże wciąż nie zwchodziąłm w ciążę.
Półtora roku temu pojawił się u mnie polip w macicy - w lutym zeszłego roku został usunięty, w lipcu USG wykryło następny polip (odrósł), został usunięty z nadwyżką. W obu przypadkach było zastosowane łyżeczkowanie macicy.
W grudniu miałam robione HSG z kontrastem- wykazało częściową niedrożność jajowodu ( jedna ze stron). Kilka dni temu dowiedziałm sie ze po raz kolejny pojawił sieu mnie polip.
Lekarze twierdzą, iż przyczyną mojej niepłodności mogą być polipy, tak -ale w okresię od jednego usunięcia do wyrosniecia następnego mija na ogół kilka miesięcy, w których takzę nie zachodzę w ciążę.
Każdy lekarz mówi co innego.
Czy ktoś miał podobny przypadek?
Czy znacie jakąś klinikę która zajmuje sieciężkimi przypadkami niepłodności?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group