Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogorszenie wzroku w ciąży

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angee86



Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 1:16 pm    Temat postu: Pogorszenie wzroku w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od kilku dni zauważyłam znaczne pogorszenie wzroku jego ostrości i słabej reakcji na zmiany natężenia światłaSad Nie mam podwyższonego ciśnienia jest idealne. Jedynie test cukru nie wyszedł najlepiej. Juz mam umówiona wizytę u okulisty ale niestety za półtora miesiąca dopiero:( Bardzo się denerwuje:( Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AsiaF



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: net
PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W trakcie drugiej ciąży pogorszył mi się wzrok, lekarka nie chciała za bardzo w to ingerować, kazała wstrzymać się do porodu. Po narodzinach Zuzi wszystko wróciło do normy, może w Twoim przypadku też tak będzie /
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group