Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogarszanie się pamięci u osób starszych

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DtB



Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przykładowo mój dziadek rozwiązuje na okrągło krzyżówki i sudoku. Prawdopodobnie dzięki temu pamięć w ogóle mu nie szwankuje. Różnymi datami sypie jak z rękawa, podczas gdy u mnie jest z tym znacznie gorzej, mimo że jestem 'ciut' młodszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magdawol



Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 12, 2016 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja babcia potrzebuje już systematycznego wsparcia. Skorzystaliśmy z całodobowej opieki domowej [zakaz umieszczania linków na forum]bo nikt z nas nie mógł poświęcić wystarczająco dużo czasu seniorce. O domu opieki nawet nie było rozmowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lilliana



Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Reklamują leki na pamięć i koncentracje. Może warto spróbować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
norbert323



Dołączył: 30 Gru 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a trudno jest z ta pamięcią

_______________________________________________________
aasadlabiznesu.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group