Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pogaduchy o ciąży,jej przebiegu, porodzie itp :)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 1:34 pm    Temat postu: pogaduchy o ciąży,jej przebiegu, porodzie itp :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam kochane Smile Specjalnie dla Was załozyłam nowy temat zeby dzielic sie radoscia bycia w ciazy. mam nadzieje ze rozmowa rozwinie sie do 40 stron heh Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
syla23



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak by co ja się melduje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elo dziewczyny ... ja to troche sie wczasuje ...
wyrzucilam ulotke od foliku ... strasznie mi piersi urosly i bola ... zastanawia mnie czy to nie z powodu tych tablet ...

syla mimo wszystko mam nadzieje ze znajdziesz sposob by zeskanowac zdjecia ... to tak jak by w "polsrodku" bede mogla sie cieszyc szczesciem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Julcia71



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tvisha to nie od foliku te piersi tak przyroslu, ja biore go juz od 5 miesiecy i tak samo mam, sa normalne, u ciebie to albo przyczyna ze nadchodzi @ albo tak poprostu, albo..... zasialas fasolke.. :0, czego ci zycze... Wink Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Julcia71 ciesze sie ze i Ty trafiłas do kaciku pogaduch Smile. jesli pojawia sie brazowy sluzik to chyba ciotka znow jedzie nie? Confused Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
syla23



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie z tym śluzem to nie wiem nie chce rozbudzać nadzieji ale mnie tez sie na początku taki śluz pojawiał. Tvisha mam nadzieje że twoje kolejne marzenie sie spełni Smile
w wekend postaram sie zamieścić foteczke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Julcia71



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moje kochane- wydaje mi sie, ze przechodze z poprzedniego tematu na ten.... Razz
a wiecie dlaczego??
pisalam ze wczoraj pojawil sie sluz brazowawy na majteczkach, ale to byla doslownie kropeczka.... i co?? i nic... nie mam ani sluzu ani @ .. Very Happy
brzuszek mnie boli, ale nie mocno, tylko daje o sobie znac ze cos w nim sie zalazkowalo Wink , ale co mnie ciekawi- to brak bolesnosci piersi Rolling Eyes Confused , narazie nic nie odczuwam i nic nie odczuwalam od 2 -3 tygodni Confused , czasami jak sie zdenerwuje to pobolewaja mnie pachwiny, ale nie az tak mocno by wzywac lekarza Wink , brzuszek wyraznie jest inny, czuje sie rozdrazniona, plakac mi sie czesto chce i zmeczona i spiaca i leniwa i w ogole tak "inaczej"... Rolling Eyes
syla23 opisz mi prosze dokladnie twoje objawy zaraz po zaplodnieniu, tzn. w momencie jak nie dostalas @ a byl juz jej termin, ok?
aha, dodam jeszcze ze jest mi czesto, gesto ZIMNO Rolling Eyes to dziwne, bo wchodze pod koldre i jest mi dobrze a potem za goraco, jak wyjde to znow trzese sie z zimna, a rano wstaje jak nowonarodzona, ale sie rozpisalam....
wind to ja sie ciesze , ze zalozylas wlasnie taki konkretny temat..
Tvisha milo by nam bylo gdybys i ty tu trafila, czekam na ciebie.. Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Julcia71 o jaaa Exclamation ale fajnie RazzRazz ciesze sie i mam nadzieje ze fasolka sie juz zadomowila. powiedz mi ile czasu sie staraliscie bo pogubiłam sie Smile a i kiedy sie mocniej przytulaliscie? korzystałas z testow owulacyjnych czy obserwowałas tylko sluz Smile powodzonka Smile to mamy kolejna mamuske Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do fasolki to nie sadze ze ja zasialam bo zobaczylam sie z moim facetem w dzien jak moj sluz wrocil do normalnosci... moze to rzeczywiscie na okres ...
fajnie by bylo trafic do tego grona ale jak widac wszystko w swoim czasie ... Pomyslalam ze przed ciaza musze zalatwic wszystkie swoje sprawy z zebami i badania ...
Mimo iz nie jestem w ciazy mam nadzieje ze moge tu zbierac glos i cieszyc sie waszymy radosciami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Julcia mam nadzieje ze bedziesz nam realacjonowala co i jak, jakie postepy i wogole... to juz wiadomo na bank ze jest dzidzia??? Smile ale sie cieszez razem z Toba Very Happy
a tak na marginesie dziewczynki okres mi sie spoznia juz 10 dni, a nie mialam zadnych stresow ani nie bylam chora, dziwne Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 1 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group