Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu(part.9)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beti20



Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm zobaczymy jak to będzie u mnie, jak mama będzie mogla to pomoże a jak nie to będę musiała poradzić sobie sama, tzn z chłopakiem Smile

o to wszystkiego najlepszego Very Happy spóźnione trochę życzenia ale szczere Wink

pewnie tak, ktoś pisał o pracy w poprzednim temacie, gdzie pisałyśmy Smile


Ostatnio zmieniony przez beti20 dnia Pon Lut 11, 2013 6:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

beti20 napisał:
o to wszystkiego najlepszego Very Happy spóźnione trochę życzenia ale szczere

dziekuje Wink)))
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beti20



Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jeszcze tak się zastanawiam.... czego najlepiej używać do higieny intymnej po porodzie ? bo nie wiem czy kupić lactacyd czy jakaś zwykła emulsja wystarczy czy jeszcze coś innego? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja używałam normalnego żelu do higieny intymnej tego co przed porodem. Jednak po naturalnym rozwiązaniu chyba lepiej cos bardziej leczniczego....
-----
Młode laseczki jesteście Smile
Ja już skończyłam studia. Drugi fakultet obroniłam stosunkowo nie dawno Smile.... Stare dzieje
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beti20



Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie, po cesarce to chyba nie ma większego znaczenia...
zobaczymy może lekarz coś poleci, a poza tym nie ma pewności jaki będę miała poród Smile

o to przynajmniej masz to już za sobą Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na pewno przyda Ci się do krocza tamtum rosa
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jest, tantum rosa to napewno.
ja mimo ze miałam cc to TR pomogła mi bo miałam straszne odparzenia od tych podkładow Neutral
wogole cały tyłek mi piekł;/
a przemywałam sie na zmiane z lactacydem femina.
tez go sobie chwale Smile
w ciazy własnie feminy uzywałam.

beti no w czwartek zobaczysz krolewne Wink
ciekawe jak sie ma.

Dodano po 36 sekundach:

beti a torbe juz spakowałas??? Wink))
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind miałaś odparzenia...hmm ja jestem bardzo zadowolona z majtek siateczkowych i podkładów .super sprawa i zero odparzen.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beti20



Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mhm to kupię to co radzicie, tantum rose na razie....

ja planowałam tylko bawełniane majtki nosić i nie kupować siateczkowych wcale, ewentualnie już po porodzie kupię. czy lepiej je mieć już w szpitalu ? Confused
a wiesz Wind jednak w ten czwartek nie pójdę do lekarza bo stwierdziłam że póki co nie ma to sensu, ostatnio jak byłam to miałam usg a wcześniej co miesiąc chodziłam i też za każdym razem miałam robione....
a chodzę prywatnie i muszę bardzo dużo płacić za to więc postanowiłam że pójdę bliżej porodu, tak ze 2 tyg przed i wystarczy.
i tak mam teraz dużo wydatków ...

chyba że zauważę że coś się dzieje to wtedy oczywiście pójdę ale póki co to wszystko jest ok, niunia szaleje i brzuszek jeszcze wysoko, czuję się dobrze więc chyba nie ma takiej potrzeby a jak dla mojego lekarza to najlepiej żebym co dwa tyg chodziła Evil or Very Mad

a co do torby to się tak przymierzam i coś się nie mogę przybrać
Rolling Eyes
ale jutro już na pewno trochę rzeczy spakuje, te które kupiłam do tej pory i jakieś ubranka itp dla Amelki które juz na nią czekają Smile
a jeszcze muszę wybrać się na zakupy i dla siebie kupić takie rzeczy jak koszula którą założę już po porodzie, kapcie i takie tam Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No na pewno majtki siateczkowe już w szpitalu się przydadzą. Szybko wysychaja i są bardzo wygodne. Sto razy lepsze niż zwykle majteczki.
Co do ginekologa to początkowo są wizyty raz w miesiącu ale na końcówce już co 2tyg że względów na różne czynniki. Bezpieczniej jednak mieć pod kontrolą łożysko, wody szyjke itd
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group