Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu(part.9)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no domyslam sie,ze byly opierpapier. Ale to jednak nie wyrok...a wiecie co uslyszalam od swojej przyjaciolki,ze musialabym usunac...jak to uslyszalam,to prawie sie zapadlam pod ziemnie...masakra...nigdy bym tego nie zrobila!! nigdy!!
Moja rana podobna jest super wygojona!!! Juz w szpitalu chwalili,ze jest rewelacyjnie,potem jak polozna przychodzila do domu i sprawdzala,to mowila,ze wszystko ladnie zagojone i to samo ostatnio lekarka powiedziala.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 9:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lala a Ty bedziesz testowała? jesli tak to kiedy?

Tosiu nie dostałam wiadomosci..;/

roznie mnie swedzi.
czasem stopa,czasem przedramie, łopatka itp.
nie wszystko na raz Razz
mam nadzieje ze sobie to wyolbrzymiam i nie mam sie czym martwic.

a w piatek mam 3d Razz wiecie? Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem...jeszcze poczekam:P chociaz wiem,ze czekanie nic nie zmieni,ale poczekam:P
Tak sobie pomyslalam,apropos co Tosia pisala o opierpapier od lekarza...tu w UK nikt by mnie nie opierdzielil...inne podejscie maja lekarze tu nic w PL. Mowie tutaj o zachowaniu,o traktowaniu klienta itp:) Oczywiscie nie mowie tu o kazdym lekarzu w PL,ale jak opowiadalam jak mnie traktowali tu na porowodce,to moje dwie kolezanki sluchaly i uwierzyc nie mogly,bo one byly traktowane jak G***...ale kazdy czlowiek jak i lekarz,czy pielegniarka jest inny.

Przyszly wyniki rezonansu...mam lekko wypadajacy dysk...jeszcze tego mi bakowalo.
Ale dopoki nic sie zlego nie dzieje,ze nie zdycham(tak jak 2 lata temu) to na razie nic z tym nie bedziemy robic.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIe chodziło mi opierpapier - braku szacunku ale o zwykłe opierniczenie wynikające z braku wyobraźni. kobiety nie zdają sobie sprawy z tego czym może skończyć się ciaża zaraz po cesarce. To,że Twoja rana jest ładnie wygojona nie znaczy ,że w środku szwy są ok. Musiałabyś mieć usg z prześwietleniem blizny poszwowej a później jak się rozchodzi podczas rozciągania macicy.
Ja nie mogę nic złego powiedzieć na "moich "lekarzy, połozne itd. Wszystko było na najwyższym poziomie. Porównując relacje koleżanki rodzącej w Anglii...hmm nie ma porównania . Ona właśnie tam była traktowana jak śmiec ...Nie generalizuje więc bo wszędzie mozna trafic na ludzi odpowiednio podchodzących do sprawy Wink.
Mam nadzieję,że jednak w ciazy nie jesteś ....a pewnie mam rację Wink.Jesli jednak to nie panikuj bo każda ciaża jest inna i to,ze jednej kobiecie się nie udało donosić ciaży nie oznacza ,że u Ciebie będą jakiekolwiek problemy. Twoja ciaża może przzebiegać zupełnie bezproblemowo. Problem może być na końcówce i rozwiązanie bedzie szybciej przez cc ot tak aby nie dopuścic do zagrożenia pęknieciem macicy
-----
Poza tym dostałam własnie info od koleżanki . Napisałam do niej aby podała mi jakieś info na temat wczesnej ciązy po cc. Ona zaszła po 6 miesiącach. Miała problemy z wiecznym krwawieniem z blizny macicznej, ciaza zagrozona, leżenie.Kontrole co 2 tyg. Rozwiązanie w 36 tyg. Zdrowa dzidzia.
----
a no i nie sadze aby ktokolwiek zaproponował aborcje z tego powodu....no chyba ,że byłoby naprawde zagrożenie życia
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no jasne Tosiu,ja tez nie chce generalizowac,dlatego napisalam,ze kazdy lekarz i w ogole personel jest inny.
Ja sie spotkalam z rewelacyjnym podejsciem do mnie,do mojej ciazy,a potem i do dziecka. Mowie tylko o tym co mi koelzanki opowiadaly,a wiadomo,w innym juz szpitalu,miescie,bedzie cacy:)

Dzieki za to info kochana:)
Pocieszylas mnie:)

Mnie rozwalil tekst mojej kolezanki po prostu,nie wiem co chciala osiagnac piszac mi,ze musialabym usunac...Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ale może chciała Cię nastraszyć? Nie martw się . Ciaża w Twoim wypadku nie jest katastrofą. Moze być troszke komplikacji ale nikt nie powiedział,że będzie tragicznie. Nie martw się Kochana , nie z takimi przypadkami medycyna miała do czynienia.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No moze...nie wiem jaki miala w tym cel . Napisalam jej maila z cytatem Twojej wypowiedzi o Twojej kolezance i z cytatami wypowiedzi kolezanki z innego forum,ktora napisala o przypadku jej kolezanki.Ciekawa jestem co mi odpisze.

Wierze,ze jak cos,to medycyna sobie poradzi z tym wszystkim.
Jesli w ciazy jestem,to na bank zaczne od tego,zeby zrobili mi wewnetrzne isg i zobaczyli co tam sie dzieje:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba dostalam OKRES!!!!Smile)))))))))))) na razie nie leje sie mocno,nie boli,ale po siusianiu na papierze byla krew:) oj przyklejam plastra wieczorem:)) ufff:))))
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lala całe szczescie..
oby to nie była implantacja.. <tfu>
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 12:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nawet nie wiem co to jest?!?!?!!?

TO na bank okres Smile
ale taki slaby:) na razie:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group