Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu(part.7)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 01, 2011 9:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lala a czemu boli?
to takie samo badanie jak na morfologie czy jakos sie rozni? dlaczego z dłoni a nie z żyły?..
no sroda tuz tuz. bedzie dobrze! Razz
napewno chlopak siedzi w Twoim domku Razz

Doroti a TY czujesz gdzie jest głowka,nozki itp? :>
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 01, 2011 9:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WInd z tego co wiem glowka jest na dole, a raczki i nozki czuje bo sa z lewej strony czyli dzidziolek na boczku sobie lezy Smile bo z lewej strony czuje takie malutkie przesuwajace sie wypuklenia Smile cos niesamowitego Smile urzadza sobie spacerki po moim lewym boku Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Wto Lis 01, 2011 2:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
dlaczego z dłoni a nie z żyły?..

Wind, wydaje mi się, że Lala pisała, że ma słabe czy kruche żyły i u niej nie da się pobrać z żyły, dlatego z dłoni... Lala dobrze pamiętam? Smile


doroti napisał:
urzadza sobie spacerki po moim lewym boku

Doroti, to musi być niesamowite uczucie Razz Już nie mogę się doczekać, kiedy ja poczuję takie "spacery" Smile
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 01, 2011 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokladnie Lizelotka;)) u mnie sie pobiera z zyly, ale tej z dloni;)) a boli bo pindy pobrac nie umieja !! Ona do mnie powiedziala, ze nie umie, nigdy tego nie robila itp... Naprawde bez komentarza!!! Wind- jak bedzie dziewczynka to tez super, ale to takie N marzenie o chlopcu Wink u
Mnie coraz czesciej brzuch faluje, w nocy, przed spaniem!! Ale dziwne uczucie hihi;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 01, 2011 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

strasznie WAm zazdroszcze, w sumie zazdroscimy razem z Lizelotka Razz
musimy poczekac parenascie tyg zeby moc poczuc to co WY Smile
nie moge sobie wyobrazic jak moze w srodku własnego ciała cos sie ruszac,falowac, kopac, miec czkawke..
jakis cud zycia Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 02, 2011 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind to prawda - cud nad cuda Smile Ja cały czas to powtarzam Smile Ja poczułam ruchy mojego maleństwa juz w 17 tygodniu Smile
A od pradu dni zauwzylam ze maluszek chyba wiecej spi, bo mu juz chyba ciasnawo sie zrobilo:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Sro Lis 02, 2011 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind jeszcze jakieś dwa, trzy miesiące i my też to poczujemy Smile

Doroti, a duży masz brzuszek? Smile
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 02, 2011 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lizelotko dosc spory Smile jak bylam tydzien temu w poradni przyszpitalnej na kontroli po szpitalu to polozna myslala ze ja juz z przenoszona ciaza przyszlam Smile ale nie martwie sie tym Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 02, 2011 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej kochane!!
Na wstepie powiem,ze wszystko u mnie i dzidzi ok!!!
Pepowina miedzy nozkami,glowka na dole,czyli ulozenie idealne:)
Szyjka ok...zadnej infekcji nie mam,z moja tarczyca ok,wiec naprawde jest wszystko w jak najlepszym porzadku:)))
Zmienila sie data porodu na 20 stycznia,ale to wiadomo,nigdy nic nie wiadomo:))
No a teraz najwazniejsze...uwagaaaaaaaaaaaaaaaaa...............
BEDZIE.................A raczej jest SYNUSSSSSSSSSSSS:))))))))))
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Czw Lis 03, 2011 9:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lala, no wspaniale, gratuluję siusiaka! Razz Ależ masz radość, co?? Smile
Dobrze też, że wszystko jest w porządku z Tobą i maleństwem Smile
A imię już macie??

Ja byłam dziś na pobraniu krwi...brrrr... nie znoszę tego. Wyniki jutro, a już pojutrze usg ( z serduszkiem mam nadzieję Razz ) i wizyta u gina.
Zobaczymy co powie, mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku, zaczynam się stresować....
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group