Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu(part.7)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 8:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie!
lala oj tak ulzyło! nawet nie wiesz jak bardzo.
a jak podroz Wam mineła??

wczoraj mielismy wieczor zapoznawczy rodzicow Razz
stresowałam sie i obawiałam ale nie było tak źle.
tesc nie chciał słyszec o cywilnym ale bez niego nie mozemy byc w programie "rodzina na swoim".
teraz do kosciola nie pobiegne bo zle sie czuje i nie mam siły ani checi na szybkiego brac slub.
spokojnie wezmiemy tak jak zaplanowalismy cywilny a za rok koscielny.
po dlugich rozmowach wreszcie doszli wszyscy do porozumienia.
slub cywilny za pare tyg (nie bede tutaj pisała dokładnie ze wzgl na pewnych"obcych" odwiedzajacych te forum), a koscielny za rok,moze wrzesien-pazdziernik.
malucha ochrzcimy przed slubem koscielnym.
no to chyba na tyle.
a 2dni było bez mdłosci a dzisiaj znowu Razz ale to nic.
najwazniejsze ze nie musze sie ukrywac i wyjawilismy sekret Razz
uFF

lala powodzenia na podgladaniu płci!
strasznie zazdroszcze!!

Doroti jak sie czujesz? Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lala, to czekamy razem z Tobą! Smile

Wind, bardzo się cieszę, że tak się ładnie wszystko u Ciebie ułożyło Smile A tak sie martwiliście co to będzie jak powiecie Smile Macie teraz dużo planów i ślub i mieszkanie... będziecie mieli trochę zajęć Smile
A u mnie dobrze wszystko jak na razie. Mdłości miałam przez trzy dni a od trzech dni znów cisza Smile Niech tak zostanie! Smile
Za to musiałam pojechać po nowy stanik, bo piersi mi tak urosły, że w żaden swój się nie mieściłam i w każdym było mi ciasno i niewygodnie. Kupiliśmy na razie tylko jeden, bo kto wie, może ten rozmiar jeszcze się zmieni Rolling Eyes
Zaczynam myśleć już powoli jakie rzeczy będę potrzebowała dla maluszka, gdy już pojawi sięna świecie Smile Nie chcę na razie nic kupować, ale pomyślałam, że jak tak siedzę w domu całymi dniami, to nie zaszkodzi rozejrzeć się, może nawet zrobię listę rzeczy które potrzebuję, żeby potem się nie martwić, że o czymś zapomnę Smile
No i myślę, że to będzie przyjemne zajęcie! Smile
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lizelotko no przezywalismy niepotrzebnie Razz
raz dwa i bede mężatka Razz nareszcie nasze obrączki nie beda sie kurzyły Smile i bede miec męża Smile)) super!
a ja miałam przez 2 dni spokoj i dzisiaj wymiotow ciag dalszy ale to nic.
najwazniejsze ze juz nie musze ukrywac sie , jeszcze troche i moze znikna raz na zawsze Smile
ja nie kupuje jeszcze ubranek aczkolwiek strasznie bym chciała.
moze po wizycie u gin jak bedzie wszystko dobrze to podjedziemy na małe polowanie Razz
lizelotko kiedy do gin idziesz podejrzec dziecię? Smile

Dodano po 1 minutach:

a co do piersi to moje sa pełniejsze i bolesne, ale mieszcza sie jeszcze w starym biustonoszu. Razz napewno widac roznice przed ciaza i w trakcie Wink a R jest w 7 niebie Razz Embarassed
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny to powiem Wam, ze jeszcze urosną....mi sie wydawalo na poczatku ze juz sa takie wileki i bolesne totalnie, ale to co teraz jest to jest dopiero bolesność piersi :/ najmniej mi dokuczaly w 2 trymestrze, teraz pod koniec to bardziej nabrzmiale sie zrobily, brodawki sie mega zmienily no i ten ból, ledwo sie dotknac moge nie wspominajac juz, że moj biedny mężuś to juz wogole ich dotkąc nie moze, bo takie sa wrazliwe. Kolezanka mi mowiła ze pierwsze karmienie tez jest mega bolesne, a potem juz jest ok.

Lizelotko ja na poczatku kupilam 2 wieksze staniki czarny i bialy, a teraz dopiero kupilam takie z mikrofibry bezszwowe do karmienia juz i bez fiszbin, bo nie mozna nosic stanikow z fiszbinami jak sie karmi.

A co do ciuszkow to w polowie ciazy dopiero cos tam kupilam, ale nie za duzo bo mnostwo ciuszkow od kolezanek po ich synkach dostalam. Mam zapchana cala komode Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

doroti a niech rosna Razz
tym lepiej dla nas i dla naszych menów Razz

Dodano po 25 sekundach:

a Ty masz siare? uzywasz wkładek laktacyjnych czy narazie spokoj? Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje piersi nic a nic nie urosły. JAk miałam D tak i zostało. Może były pełniejsze ale zupełnie bezbolesne itd. No ale ja nie miałam mleka.
Co do ubranek hmm jak już pisałam Wink szalałam od potwierdzenia ciązy Wink Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nic mi nie cieknie. Mi piersi urosły jakies 1,5 rozmiaru.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind- podroz ok, troche w autobusie sie zle czulam jak na lotnisko jechalam, bo mam chorobe lokomocyjna, ale staralam sie o tym nie myslec, pospac i przezylam;) dzis poszlam na bad krwi, tylko na tarczyce, ogolnie zenujace, nie umieja pobierac krwi z dloni ( u mnie tylko stamtad mozna pobrac) boja sie, teraz mnie dlon boli;/. Jesli chodzi o biust to mnie nie boli i ja nie widze rozmiarowo zeby byl wiekszy, choc N mowi, ze jest pelniejszy! Ale kolor sie zmienil i brodawki wieksze!! Juz sie nie moge doczekac srody, chociaz troszke sie boje... Nerwy....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja ide w czwartek do doktora, ciekawe jak tam moj maluszek ulozony jest Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 8:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem padnieta jak nigdy,ale jak poszlabym teraz spac,to nocka z glowy.
Bylam na pedicurze:) takze sie ciesze,bo sama juz nie daje rady,a pozniej pojechalismy do hurtowni i zrobilismy zakupy w stylu pieluszek tetrowych,dla mnie popdpasek do szpitala,jatek po porodzie,zeli do higieny intymnej itp itd...roznego tego typu rzeczy...padam teraz!!ale musze wytrzymac!!
Smile a reka po pobieraniu dalej boli...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group