Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu(part.7)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 5:25 pm    Temat postu: Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu(part.7) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam Wink)
dejzi84 spokojnie weź kolejną tabletkę. Duphaston to progesteron więc nawet gdyby cokolwiek z tamtej tabletki się wchłonęło to kolejna dawka nie zaszkodzi a wręcz odwrotnie Wink.
_________________
Jestem mamą Wink))



Ostatnio zmieniony przez tosia81 dnia Nie Sty 01, 2012 6:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej laski Smile

no wiec : Razz
POWIEDZIELIŚMY Embarassed

nie obyło sie bez łez ale o dziwo dobrze to przyjeli zarowno tescie jak i moja mama..
wszyscy sa w szoku ale sadziłam ze bedzie o wiele gorzej... Rolling Eyes

teraz mamy problem z cywilnym,bo wg tescia jest on nic nie warty i nie wierzy nam ze za rok bedzie koscielny... i zmusza nas zeby pedzic na łeb na szyje do ksiedza i załatwiac wszystko na hop siup!
tak... napewno to zrobimy.
nie mam ochoty brac na szybkiego .. chce to poczuć sama z siebie a nie na zyczenie..

ahhh..
najwazniejsze ze mamy to za soba!
jakos to bedzie.
teraz głowa mi peka z płaczu bo nie umiałam powstrzymac łez.. ale bedzie dobrze! musi!! Smile
to tyle z nowosci.. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind no gratuluje odwagi:) no widzisz teraz juz napewno bedzie Ci łatwiej Smile nic sie kochana nie martw, a moim zdaniem nie ma co nasyzbkiego brac koscielnego. Moi znajomi wzieli cywyila a jak male mialo pol roczku to wzieli spokojnie koscielny i byli mega zadowoleni ze swojej decyzji:)

a ja sie taszcze z moim brzucholem, bo chodzeniem tego sie juz nie da nazwac.... jest mi juz totalnie ciezko, maluszek sie calymi dniami wierci i rozpycha....jednoczesnie czuje ucisk na biodrze i pod zebrami takze jest wszedzie Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

doroti dzieki.
nie martwie sie wcale a wcale.
i tak zrobimy po swojemu a nie wg czyjegos widzimisia Smile
najwazniejsze ze powiedzielismy i mamy date na cywil. Smile

a Ty juz coraz blizej porodu...
5 tygodni, pewnie maluch wyjdzie wczesniej Smile
ale na swieta bedziecie mieli prezent:)
mały mikołajek bedzie Smile
super!!!
ja tez bym chciała miec chłopczyka,od samego poczatku mowie do niego w formie meskiej, no ale jak to mowia oby zdrowe Smile
musze tez zaczac myslec o Zuzance Razz bo bedzie niespodzianka Wink kto wie..
Doroti miałas badania na cytomegalie? domagałas sie ich czy dostalas na poczatku od gin?
ja nie dostałam i martwie sie czy nie powinnam tego zrobic..;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind mialam badania na cytomegalie od razu zlecone, podobno to wazne badanie wiec zrob sobie nawet jesli trzeba bedzie to prywatnie.

Ja sie plec dowiedzialam w 14 tygodniu juz, wiec jeszcze troszke i moze tez bedziesz wiedziala Smile

Ja mam nadzieje ze moj maluszek postanowi faktycznie wyjsc troszke wczesniej, ale zalezy mi zeby to bylo po 22 listopada Smile takie mam dziwaczne zyczenie heh Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 10:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

doroti napisał:
Ja sie plec dowiedzialam w 14 tygodniu juz, wiec jeszcze troszke i moze tez bedziesz wiedziala

cos TY.
napewno nie.
nawet serducha nie mogłam posluchac tylko widziałam.
za stary sprzet ma moj gin,
wiec nie mam co marzyc zeby dowiedziec sie przed 20tc.
a na płec to mam zamiar isc prywatnie do kliniki Smile
ale to troche pozniej,zeby miec pewnosc Smile
a na cytomegalie trzeba byc na czczo?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak generalnie do badań krwi najlepiej byc na czczo. Ja z reguły tak robiłam bo i tak morfologie robilam wiec musialam byc na czczo. Mi z badania cytomegalii wyszlo ze ja kiedys przechodzilam, a teraz ze juz nie mam wiec jest Ok.

W 100% plec potwierdzial mi doktor w 18 tygodniu, juz bylo wtedy bardzo dokladnie widac Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind- noooo super, ze powiedzieliscie!!! Ulzylo Ci co?! Bedzie teraz juz wszystko dobrze;)) a nie ma co sie ze slubem spieszyc!! Wezmiecie go jak bedziecie czuli potrzebe;)) nic na sile!! A niestety czasami starsze pokolenie tego nie zrozumie!! Ale Wy jestescie dorosli;) my od wczoraj w mojej kochanej Gdyni;) dzis juz zaliczylam zakupy z mama a moja przyjaciolka od 7 na porodowce;) ale to na drugim koncu Polski!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Lalalunia, a kiedy idziesz do lekarza w Polsce? moze wkoncu płeć poznasz Smile napisz szybciutko jak sie tylko dowiesz:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W srode;) dam znac na pewno;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group