Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie,czasem trzeba cos zjesc niezdrowego RazzP ja o dziwo nie jestem glodna wieczorami,gdzie kiedys to tylkow ieczorami bym jadla,nie wiem,czy to dobrze,czy zle...tak z lekko mnie mdli,ale nic strasznego Wink
Cole wypilam dzis,bo po prostu musialam,co za uzaleznienie:PP
Powiedzcie mi dziewczyny jak wyglada pierwsza wizyta u lekarza w Polsce,wtedy porownam z moja wizyta u poloznej tu w uk. dziekuje:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muśka



Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lalalunia napisał:
No wlasnie,czasem trzeba cos zjesc niezdrowego RazzP ja o dziwo nie jestem glodna wieczorami,gdzie kiedys to tylkow ieczorami bym jadla,nie wiem,czy to dobrze,czy zle...tak z lekko mnie mdli,ale nic strasznego Wink
Cole wypilam dzis,bo po prostu musialam,co za uzaleznienie:PP
Powiedzcie mi dziewczyny jak wyglada pierwsza wizyta u lekarza w Polsce,wtedy porownam z moja wizyta u poloznej tu w uk. dziekuje:*



To dużo zależy od lekarza jak wizyta przebiega, ale standardowo u mnie przynajmniej było tak: najpierw pytanie o OM, czy są dolegliwości, czy jakieś leki się zażywa stale, potem waga, ciśnienie, badanie dośrodkowe, pobranie próbki do cytologii, jak lekarz ma USG w gabinecie to wykonuje od razu nawet jak ciąża jest bardzo wczesna, powinien też zbadać piersi. Potem omawia wszystko z Tobą, odpowiada na pytania, podaje termin ewentualnego porodu. Zwykle po pierwsze wizycie jak jest wczesna ciąża nie daje książeczki ciążowej jeszcze tylko robi to podczas kolejnej wizyty. Następnie daje Ci skierowanie na badania krwi w tym na toxo musowo, moze dać na HIV zwykle to robią, na grupę krwi jeśli nie masz oryginału bo będzie potrzebny do szpitala do porodu, morfologię i mocz. To chyba wszystko z pierwszej wizyty, najlepiej zapisz sobie pytania na kartce, które będziesz chciała zadać lekarzowi.
napisałam jak było u mnie ale co lekarz do obyczaj więc każda wizyta może się różnić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 8:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W związku z przekroczeniem 40-tu stron zapraszam do kontynuacji tematu tutaj :
http://www.biomedical.pl/forum/viewtopic.php?p=120905#120905
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group