Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak Ci nie wydadzą to trudno. Nowy lekarz zleci ci wszystko od nowa . Najważniejsza jest ta mała książeczka
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Gru 24, 2010 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje drogie Dziewczynki Smile
Niech te święta będą pełne radości, miłości i spokoju. Byśmy za rok zasiedli do stołu w większym gronie ciesząc się z uśmiechu naszego Maleństwa Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Nie Gru 26, 2010 12:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również - choć spóźniona - życzę serdeczności i szczęścia, ciepła i spokoju, a w Nowym Roku 2011 spełnienia marzeń i zdrowych, różowych bobasiów!!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 12:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam dziewczyny po Świętach.... Very Happy
Byłam u nowego lekarza i spędziłam u niego 45min. Jestem w szoku jak przebiegała wizyta. Spokojnie, bez pośpiechu, lekarz był zainteresowany. Naprawdę wielka zmiana.... A co do dzidziusia jest zdrowy, rośnie jak na drożdżach i znowu mamusie kopał na usg Very Happy Very Happy
Tyle że jak położyłam się do badania ginekologicznego to lekarz był w szoku... Powiedział przerażony wręcz że mam stan zapalny który może wpłynąć nie korzystnie na ciąże. Od razu przepisał globulki dopochwowe.
Wyjaśnił mi co było przyczyną bólu tego brzuchu i dokładnie odpowiadał na moje pytania. Wypisał jakie badania powinnam zrobić i dokładnie wypełnił tą małą kartę ciąży. I umówiliśmy się na wizytę za miesiąc, na pewno na nią pójdę Very Happy


A po za tym jeszcze zaniepokoiły mnie upławy koloru brązowego, które pojawiają się w nocy. Zaczęłam brać globulki, ale nie biorę na noc tylko w nocy około 5 sobie je aplikuje. I przed wczoraj kiedy wstałam miałam całą bieliznę brudną. Nie martwiłam się zbytnio po prostu nie wzięłam globulki. Ale dzisiaj w nocy znowu się to powtórzyło. Dziwi mnie to że w dzień nic się nie dzieje tylko w nocy. I nie wiem co myśleć w internecie znajduję tylko plamienia w 1 trymestrze....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z takimi plamieniami udaj się szybkodo lekarza. Możliwe ,że podrażniasz sobie w środku nabłonek ale może to coś niepokojącego. Koniecznie idz na wizytę i zrób usg
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może te upławy są od stanu zapalnego, dziwne rzeczywiście, że tylko nocą, ale najlepiej z tym do lekarza.

U mnie bez zmian, tylko puchnę coraz bardziej... Mdłości wróciły na 2 dni, ale dziś znów spokój. Obżarłam się dziś niezdrowym, ale jakim pysznym (!) kebabem, czasem trzeba zjeść coś "szubrawego"...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anna27



Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Stany Zjednoczone
PostWysłany: Sro Gru 29, 2010 12:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich po swietach, tak czytam co sie dzieje na forum ,i ja rowniez mam uplawy ale ich kolor nie jest brazowy tylko jasno zolty ,mowilam o tym poloznej ale ona tylko zapytala czy mnie nie swedzi lub piecze a ja nic takego nieodczuwam wiec stwierdzila ze w ciazy zwiekszaja sie uplawy i zebym sie nieprzejmowala , ale na wszelki wypadek kazala zrobic badane moczu , wizyte mam 12 stycznia wiec zobaczymy jakie beda wyniki i co mi powie , pozdrawiam !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!

Dziewczyny, zobaczcie moją małą żabę!



A tutaj ssie kciuka:




Dziś byłam na wizycie. Dzidzi tak fikało i wierzgało wytrwale przez cały czas, że obejrzałam je z każdej dosłownie perspektywy, a lekarz już powoli tracił wiarę, że uda mu się malucha złapać choć na chwilę w bezruchu, by zmierzyć fałd karkowy... Machało rąsiami, nóżkami, odchylało główkę do tyłu i nawet czkawki dostało, bo skakało, jak piłeczka. Dzidziuch "otworzył" rączki, żeby zachwycona mama i rozanielony tata mogli zobaczyć, że ma wszystkie paluszki. Widzieliśmy dokładnie stópki.
Maluszek ma 8 cm, przezierność karkowa i kość nosowa są ok, no i mąż i lekarz zobaczyli na usg... małego pitolka! Shocked
Wiem, że na tym etapie z chłopca może się zrobić dziewczynka i odwrotnie, dlatego nic a nic się nie nastawiam, ale jestem ogromnie szczęśliwa po tych dzisiejszych cudownych widokach...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cudowne foteczki Wink)) . Pamiętam jak moja na którymś usg też fikała i fikała a jak sie odwróciła to w końcu pokazała dwa razy język i obróciła się pleckami Wink).MAm to nagrane. Cudna pamiątka. Co do płci to jak dobry lekarz to płeć zostanie. Chodzi mi o chłopca , ponieważ rzadko się zdarza pomylc chłopca z dziewczynka bo dzieczynke z chłopcem łatwiej;))
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

13 tydzien i juz mozna płec rozpoznac? strasznie wczesnie,.ja myslałam ze w 20 tc Razz

Łobuz ale fajne foto Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group