Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Gru 08, 2010 12:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łobuz no Ty to masz śliczniusi brzuszek Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Sro Gru 08, 2010 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki! Embarassed Embarassed

Zawsze myślałam, że będzie go widać gdzieś w 4 miesiącu, a tu początek trzeciego i taka piłka... Laughing Najważniejsze, żeby dzidziuch dobrze się rozwijał! Po porodzie mama schudnie bez problemu, bo lubię ćwiczyć. Razz Dziś czuję w dole brzucha, jakby ktoś tamtędy słabiutki, bezbolesny prąd przepuszczał. Takie dziwne uczucie, jak czasem na @.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Czw Gru 09, 2010 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ech dziewczynki, lubię tu do Was zaglądać,a teraz będę jeszcze częściej, skoro zaczynacie się już brzuszkami chwalić hihi Wink

tosia81 napisał:
Kornik ja też z chudzielców ale nie ma to znaczenia przy ciązy o ile rozejdziesz się ładnie w biodrach.


no właśnie ja się trochę obawiam, bo mam macicę dwurożną - czy wystarczy miejsca i czy m. będzie na tyle łaskawa, że będzie rosła razem z maleństwem... no ale na razie tak jak pisałam nie myślę jeszcze o tym.
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Gru 09, 2010 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro już zaczynamy się chwalić to proszę bardzo oto mój brzuszek.
Połowa czwartego miesiąca Very Happy



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Gru 09, 2010 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aleeeeee słodziakk Wink zazdroszcze... Mmadzia Ty moze wyjmij te zelastwo z pepka.. nie boisz sie ze Ci sie skora rozciagnie, tym samym dziura w miejscu kolczyka? potem po porodzie bedzie Ci zwisał fałd w tym miejscu.. zawsze mozna załozyc Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie wieżę ,że macie takie brzucholki Wink).
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope spokojnie już mam na oku elastyczny kolczyk do pępka właśnie dla ciężarnych. Wiedz kiedy już mi na tyle brzuszek urośnie to go zmienię Very Happy Aby mi ta dziurka nie zarosła Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mmmadzia, super brzuszek! Może te dzisiejsze dzidziole takie, że od razu się rozpychają, a z nimi nasze brzuchy! Laughing

Ja też mam kolczyk w pępku i zawsze, jak moja babcia mówi :"Wyjmij to żelastwo!" odpowiadam: "To nie żelastwo, to złoto!" Laughing Laughing Laughing Jeszcze na razie noszę, potem, jak brzuch pójdzie bardziej do przodu, wyjmę. Wink Po ciąży i tak powinnam przebić pępek od nowa, bo już teraz mój kolczyk trzyma się na wąskim pasemku skóry. Zobaczymy, czy będę miała w sobie tyle odwagi, co 9 lat temu i czy wybiorę się do gabinetu kosmetycznego!.. Laughing Laughing Laughing

Kornik, poczekaj! Za parę miesięcy sama będziesz się chwaliła takim bebzonikiem!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile

Wczoraj byłam na wizycie, wszystko ok Smile Dziecię ma wszystkie kończyny, serduszko puka , mózgowie super więc jestem przeszczesliwa Wink Pomiary wszystkie w normie.

A to moje 12 t 4 d dziecię Smile Jakośc zdjęcia nie za bardzo więc nie wiem czy coś ujrzycie, zazdroszcze Wam takich wyraźnych zdjęć. Usg u moje gin ładnie wychodzi i wszystko widac ale zdjęcia wychodza beznadziejne ..





Mmmadzia o jakie duzy, sliczny brzuszek Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No piękna fasoleczka Wink))aż mi łezka się w oku zakręciła...Moja Zu też taka była Wink)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group