Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GosiaczeQ25



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zielona Góra
PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No witam Dziewczynki:)Tvisha dziekuje:)
Sprezyna wiem co czujesz ja mialam to samo:)Masakryczne jest czekanie...ale jak juz sie zacznie to wszystko robisz zeby sie szybo skonczylo...no ja niestety nie mialam tak dobrze i rodzilam 13 godz...ale juz nie pamietam...a jesli chodzi o skurcze to boli brzuch w dole tak jak na okres ale 100 razy mocniej...z przerwami...a parte w moim przypadku były niczym w porownaniu do normalnych...Parte mnie w ogole nie bolały bardziej odczuwalam swedzenie...no i duzo pomaga oddychnie głebokie nosem:)Sprezyna cc nie marz o tym przerabane...moze nie boli przy porodzie ale pozniej masakra...a tak ja juz mam szwy sciagniete no i nic juz nie czuje ze tam cos było rozcinane a dzisiaj byla polozna i powiedziala ze bardzo duzo mnie nacieli...wiec dasz radeeeeeeee:)Buziak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałam wiedzieć co mnie tam czeka, ale zrobiłam błąd bo jak nie mogłam się doczekać tego wydarzenia, tak teraz dałabym dużo żeby przez to nie przechodzić. Żałuję że to widziałam, bo z emocji się popłakałam. Strasznie się boję. Zaczynam poważnie mysleć o CC, poniewaz mam odprostowany kręgosłup w części lędźwiowo-krzyżowej to ginekolog może wystawić mi takie pisemko o wskazaniu na ten ten zabieg. Ale na razie jeszcze dam sobie ze dwa dni na ochłonięcie, pewnie to szok, bo zupełnie inaczej sobie to wyobrażałam... Wink
Tyle kobiet rodziło przede mną, to chyba i ja dam radę.
Dzisiaj po wypadnięciu czopa cały dzień mnie straszie czyści i muli i mam właśnie taki bolesny brzuch jak na okres. Czyżby kolejne sygnały?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napewno Smile tak jak Gosia pisała ze bole sa jak na okres a nawet wieksze Neutral masakra.ja nie wyobrazam sobie ze mozna miec je przez 13h...chryste panie Neutral ile kobieta musi sie nameczyc..a moze wez znieczulenie zew.oponowe?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio czytałam właśnie o znieczuleniach, i wczytałam że jeśli chodzi o zewnątrzoponowe to pzysługuje kobietom które maja chorobę nerek za darmo. Ja mam przewlekłe odmiedniczkowe zapalenie nerek w związku z czym myślę jak w razie czego to załatwić. Chyba zaświadzcenie od lekarza będzie mi potrzebne. Nie chce korzystać z tej opcji ani z CC tak na prawdę chciałabym świadomie pzrezyć poród,a zdrugiej strony cholernie sie boje więc wolę mieć wyjścia awaryjne. Mój mąż stwierdził że mnie przywiąże bo mam tendencję do uciekania z izb przyjęć itp. Nie nawidzę szpitali jak mało kto na tym swiecie....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 10:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ooojj niee jak mało kto..ja tez jak tylko wejde do budynku i poczuje smrod lekow,widok chorych i spacerujacych lekarzy to tez mysle jakby tu czmychnac Razz buehe. ohydne sa szpitale,nie wiem jak mozna tam pracowac Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sekrecik88



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 228

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zagranica
PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosiaczek sliczy dzisdzius
Ja dzisiaj z colinkiem bylam u lekarza na kontroli
wazy 5300 i ma 57cm juz ma przeszlo miesiac
A co do tych bolow to nie da sie porownywac z okresowymi to jest
takie bolesne ja myslalam ze umre dostalam dwa zastrzyki w pupe
ale nic nie pomoglo wkoncu poprosilam o znieczulenie w kregoslup i przeszlo Wink
A ja czuje sie dobrze waze juz tyle co przed ciaza
_________________
Mamusia i Tatuś Bardzo Cie Kochają Skarbusiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sekrecik ale fajnie Razz to chyab przez karmienie Ci waga spadła co? Twoj Colinek jest idealna kopią Ciebie Razz no takie go podobienstwa to ja nie widziałam Razz heheh. wykapana mama. Smile zagladaj do Nas czesciej Wink pisz jak mały sie rozwija,co robi Wink itp. pozdrofkaaa
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę maluchów. Ja mam kolejny kryzys, jestem taka wściekła że mogłabym rzucać tym, co mi się nawinie pod reke i krzyczeć. A tak to tylko ryczę z bezsilności. Już nie mam siły, mam wrażenie że ten dzieciak nigdy nie wyjdzie mi z brzucha. Męcze się z zarąbistymi bólami od prwie trzech tygodni i nic. Ile jeszcze będę musiała to znosić? Nic nie pomaga, cenralnie nic. Mam juz dość tej całej ciąży i całego swiata. Ludzi którzy z troski o mnie dzwonią i pytają dlaczego jeszcze nie urodziłam. I co mam im powiedzieć, skoro sama tego nie wiem :> Chciałabym żeby cały świat przestał istnieć...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uhuhu ... wlacz sobie jakas relaksujaca muzyke ... albo poczytaj ksiazke by zajac czas i nie myslec ... obejrzyj jakies dobre romansidlo ... popisz wiersze ... porob na drutach ...
pewnie niedlugo bedzie twoj dzien ale puki go nie ma zajmij sie czyms ... wlasnie przegladalam zdjecia. Jak bylo na wyjezdzie? Bardzo mrozno ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sprezynka Sad dasz rade.wytrzymałas 40 tyg to ytrzymasz jeszcze troszke Sad potem bedziesz wniebowzieta jak sie urodzi Wink to moze przejdz sie do innego lekarza ? skoro czop odpadł to znak ze porod sie zbliza... na 100% urodzisz przed swietami Smile ale super prezent Razz ja tez bym taki chciała..ahhh.. Wink nie nerwuj sie bo to szkodzi niunce Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group