Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.3)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vicki86



Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 1:12 am    Temat postu: Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.3) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w ciazy w 7 miesiacu i chcialabym wiedziec kiedy doszlo dokladnie do zaplodnienia? uzywalam tabletek anty. i w lutym przerwalam jakos 7 albo 8 zaraz 11lutego dostalam okres i trwal on do 15,kochalam sie bez zabezpieczenia z moim partnerem,i bylam u lekarza 26marca to powiedzila mi ze jestem w ciazy 6tyg. Czy to mozliwe ze zaszlam w ciazy w okres ? miesiaczki mniala zawsze nie regularne ale jak zaczelam uzywac tabletki to miesiaczkre mnialam co 28 co 30 dni jakos tak.prosz niech ktos mi odpowie na to pytanie najchetniej na email victorias_86@hotmail.com dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możliwe, po tabletkach czasami plodnosć bardzo szybko wraca, czasem ze zdwojoną siłą
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vicki86



Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 8:46 pm    Temat postu: kiedy doszlo do zaplodnienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

vicki86 napisał:
Jestem w ciazy w 7 miesiacu i chcialabym wiedziec kiedy doszlo dokladnie do zaplodnienia? uzywalam tabletek anty. i w lutym przerwalam jakos 7 albo 8 zaraz 11lutego dostalam okres i trwal on do 15,kochalam sie bez zabezpieczenia z moim partnerem,i bylam u lekarza 26marca to powiedzila mi ze jestem w ciazy 6tyg. Czy to mozliwe ze zaszlam w ciazy w okres ? miesiaczki mniala zawsze nie regularne ale jak zaczelam uzywac tabletki to miesiaczkre mnialam co 28 co 30 dni jakos tak.prosz niech ktos mi odpowie na to pytanie , dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 12:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no toz masz odpowiedz Exclamation Rolling Eyes po co znow o to samo pytasz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 11:18 pm    Temat postu: Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.3) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze tutaj kontynuowac rozmowe Razz tam za długi juz by tasiemiec spowiedniczy Razz Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GosiaczeQ25



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zielona Góra
PostWysłany: Sob Gru 13, 2008 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind...naturalnie- 13 godz:)Było fajnie:)Moj Maz jest czarny tzn brunet i dlatego taka mala czarnulka:)A karmie butla ale odciagam bomam male sutki i mala nie lapie ale tak pol na pol ze sztucznym bo nie nadarzam sciagac:Pamoj maly glodomorek co chwilka chce jesc:)buziaki babeczki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Gru 13, 2008 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o to Sekrecik ma tak samo...tez odciaga mleko... Smile zazdroszcze potomka Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny dzisiaj wróciłam z Karpacza, było super, dużo sniegu, pierwszy jaki widziałam w tym roku Smile
Mój lekarz właśnie głównie przegladał wyniki i wypisywał mi zwolnienia...
On ma takie kółko do liczenia daty porodu, a w każdym jednym papierku od niego miałam inną datę wypisaną :>
Dzisiaj rano wypadł mi czop, miał chyba z 10 cm długości, a oprócz tego cisza. Niunia wczoraj znowu nie chciała się za bardzo ruszać, musiałam ją zmuszać żeby dała o sobie znać, ale dzisiaj wyraźnie więcej dokazuje. Chyba lubi jeździć samochodem Smile
Mam nadzieję że już niebawem nastąpi ten wielki dzień, dziekuję że jesteście ze mną.

Gosia mała przecudna. Nie pamiętam dokładnie czy pisałaś,więc możesz podać jej wymiary? Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o to juz blizej nie dalej Smile
Sprezynka mozesz opisac jak to odpada czop? to jakis sluz ?czy co to jest.. odpada podczas załatwiania sie czy jak chodzisz,siedzisz,lezysz?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GosiaczeQ25



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zielona Góra
PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nio ja np niewiem kiedy mi wypad ten czop;> hmm nawet niewiem jak wyglada;> a Nadia urodzila sie 57 cm długa i 3580 wazyla:) Ja juz doszłam do siebie;)We wtorek przyjezdza polozna do Nas:)Zobaczymy ile wazy Malutka:) Pozdrawiaonka Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group