Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Podwyższony cholesterol

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renatkaa



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 8:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przyjmował ktoś z was suplement Betalip? Szukam opinii, ponieważ postanowiłam spróbować obniżyć poziom cholesterolu we krwi i zaczynam go przyjmować od dziś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mgdalenka



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 12, 2012 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie zdecydowałam sie na zakup go ale również mnie zainteresował. Jetem ciekawa czy daje efekty i po jakim czasie. Na plus na pewno jest to, że ma konsystencję kleiku.
A jaki jest w smaku? Da się zjeść?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zosiacosia



Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie że sam suplement, nawet najlepszy nic nie da bez odpowiednich ćwiczeń. Efekty dają tylko ćwiczenia , suplement to wspomagacz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BeataOgielska



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście zmiana diety i ograniczenie produktów zawierających tłuszcze nasycone w znacznym stopniu wspomagają Twój organizm w walce o prawidłowy poziom tzw. ""złego cholesterolu""
Stopniowa zmiana nawyków żywieniowych,wspomagana stosowaniem suplementów diety zawierających m.in. błonnik rozpuszczalny (betaglukan z owsa i stanole roślinne) oraz codzienny ruch na świeżym powietrzu są czynnikami skutecznej profilaktyki i walki z zbyt wysokim poziomem cholesterolu we krwi. Zapraszam Was do zapoznania się ze składem suplementu diety Betalip oraz do pytań, na które chętnie odpowiem.

Pozdrawiam, Beata Ogielska
_____________________________
eRzecznik suplementu diety Betalip
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niasia



Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Który ze składników suplementu ma główny wpływ na spadek cholesterolu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
okazzdrowia



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: krakow
PostWysłany: Czw Gru 06, 2012 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jednak zamierzam postawić na zmianę diety. Inaczej będę musiała całe życie się szpikować jakimś tabletkami czy innymi suplementami. Zmiany jakie już wprowadziłam polegają na zastąpieniu potraw mięsnych, zwłaszcza wieprzowych, potrawami bezmięsnymi. W tej chwili jadam mięso nie częściej niż 3 razy w tygodniu. Zamiast tego jadam warzywa strączkowe: bób, fasolę, groch, soczewicę, ciecierzycę, soję. Chociaż z tą ostatnią uważam, bo większość jej jest modyfikowana genetycznie. Firma Polsoja ma dobre wyroby i certyfikat, że nie używa tej modyfikowanej, dlatego jadam czasem ich dania obiadowe (tortellini z tofu są pyszne), ale głównie jednak robię sama. To nic trudnego zrobić pasztet z soczewicy ze śliwką, czy smalec z fasoli jaś. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group