Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Podwyższony cholesterol

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalinka



Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 12:00 pm    Temat postu: Podwyższony cholesterol Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam problemy z poziomem złego cholesterolu i się zastanawiam jak w szybki sposób sobie z nim radzić bo dieta to wiecie jak to jest nie zawsze uda sie dopilnować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Przeledzki



Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dietki ciężko upilnować Smile . No trudno to można stosować jakieś suplementy jak te margaryny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 20, 2008 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dieta bogata w błonnik, używać dobrych tłuszczów - oliwy z oliwek albo oleju rzepakowego.
Podaj wyniki badań najlepiej.
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kalinka



Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

143 złego a dobry mam w normie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pan Sting



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Warszawy
PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie bardzo diety to można sięgnąć po leki jak simvacor, które są bez recepty, a radzą sobie całkiem dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kania82



Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Staraj sie zwalczac wysoki poziom cholesterolu dietą, jeśli można unikaj leków. Przede wszystkim ogranicz spożywanie smażonych potraw, nasyconych tłuszczy, tj. masła, olejów, tłustego mięsa. Jedz dużo warzyw, ryb, stosuj oliwę z oliwek. Więcej ruchu!!! Dobrym zbijaczem cholesterolu jest czosnek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
On27



Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Maj 26, 2009 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam cholesterol 209

trojglicerydy 200

uwielbiam slodycze niestety sie objadam na noc:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja proponuje czerwona herbate!!! Razz

to jest herbata-cud Very HappyVery Happy
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
seweryn60



Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciśnienie pewnie skacze.. Jak to jeszcze nie jest poważna dolegliwość, to lepiej się nie pchać do lekarza. Popatrzy, głową pokiwa i zapisze statyny (dożywocie:( Ja tam szukam zawsze jakichś naturalnych metod. Witamina E rokowała, ale padła bo za słaba. Beta karoten jest niezły. A teraz się pojawiły nowe karotenoidy ksantofilowe (np. astaksantyna). Ja dmucham na zimne. Kupiłem sobie ostatnio i wsuwam. Kolorek mam trochę jak po marchewce, chociaż się dziewczynom podobam;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Matek233



Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam chciałbym polecic pewien suplement...
usuwam. zapoznaj się z regulaminem forum.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group