Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Podwyższona temperatura i osłabienie...

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darek
Gość









PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 11:37 pm    Temat postu: Podwyższona temperatura i osłabienie... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 3 tygodni mam podwyższoną temperaturę..od 37,2 do 37,5.Mam taką temp.cały dzień.Ogólnie jestem osłabiony, mam zawroty głowy.Byłem u lekarza i skierował mnie na badania krwi.Zrobiłem ale okazało się że wszystko jest w normie.Co jakiś czas odczuwam ledwie wyczuwalny (jakby burczenie) pod lewym podżebrzem.Dziś także miałem jasny kolor stolca.Może mi ktoś powiedzieć co mi dolega?Lekarz u którego byłem zalecił mi brac paracetamol (co według mnie jest smieszne).Proszę o jakąś odpowiedź.
Powrót do góry
gosia
Gość









PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to sa podobne objawy do żółtaczki...
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gosia napisał:
to sa podobne objawy do żółtaczki...
Aha..tylko że nie boli mnie wątroba...i nie mam "żółtych" oczu.
Powrót do góry
Darek
Gość









PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i...???nikt nic nie wie?? Sad
Powrót do góry
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jadłeś naturalny miód? Takie objawy czasami pojawiają się po zjedzeniu miodu w większych ilościach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Lis 24, 2005 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sylwia napisał:
A jadłeś naturalny miód? Takie objawy czasami pojawiają się po zjedzeniu miodu w większych ilościach.
Niestety..za miodem nie przepadam, więc to nie to SadSadSadSad Dziś mnie znowu kłuli...Sad Aż mi się gorąco zrobiło...coś lecieć nie chciało z zyły.

Wracając do tematu-jakies inne propozycje?
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Lis 25, 2005 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Następne szczegóły...po badaniach- sladowa zawartość białka w moczu (co to może oznaczać?) i po badaniach krwi-lekko zanizone PWD (co to jest?).Dodam że dziś boli mnie ucho strasznie i gardło a jak wyjde na dwór to łzawi mi oko (prawe tylko) i jak się spojrze w górę to mnie boli skroń (?) prawa.POza tym bez zmian-temp ponad 37 non stop i osłabienie-teraz to nawet nie mam sił zejśc do kuchni Sad

przepraszam jeśli jest to bełkot ale nie wiem jak to opisywać-nie jestem biegły w medycynie (co widac chyba Wink )
Powrót do góry
Pewu



Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Widze ze twoj post bardzo stary ale co z tego, moze jeszcze kiedys tu zajrzysz Smile Mam objawy dokladnei takie same jak w Twoim pierwszym poscie, tylko do tego dodal bym jeszcze czasowe zachwiania rownowagi(idac prosto widze ze jednak nei ide prosto) Smile I calya czas mam niedrozne gorne drogi oddechowe, co jest? Czy Tobie sie polepszylo? Co Ci pomoglo?
Krew mialem badana, wsyztsko OK, horomon tarczycy tak samo
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pewu



Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 12:25 pm    Temat postu: Temperatura podgoraczkowa, oslabienie, potliwosc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Na wstepie napisze ze mam 22 lata a wiec powinienem byc okazem zdrowia Smile Od okolo 2 ostatnich miesiecy caly czas pojawiala sie dolegliowsci takie jak podwyzszona goraczka ktora nieschodzi ponzej 37, a dochodzi maksymalnie do 37,5 czesto miewam napady ciepla co wiaze sie z duzym oslabieniem organizmu, czesto bywam nadmiernie zmeczony, niechetnie nastawiony do robienia czegokolwiek, do tego dochodzi nadmierna potliwosc. Zawsze nalezalem do osob ktore podczas wysilku fizycznego nadmiernei sie poca, ale to co dzieje sie w ostatnich 2 miesiacach ze mna przechodzi wszystko co bylo dotychczas.
Uprawiam spor, do tego odpowiednio sie odzywiam, uzupelniam plyny wiec co jest nie tak?
Od czasu pojawienia sie objawow moja wydolnosc na treningach spadla o okolo 50% a poce sie tak, jak bym wskoczyl w ubranaich pod prysznic, chyba nei musze dodawac ze jest to strasznie krepujace. Pocenie pojawia sie takze przy wykonywaniu codziennych czynnosci.
Z dodatkowych mniejszych objawow dochodzi , tradzik, stala niedroznosc gornych drog oddechowych(katar ktorego nie ma) stad wole oddychac buzia, czeste chrypki, odczucie jakby flegma zalegala na gardle i czasem lekkie zachwiania rownowagi(idac prosto , widze ze jednak nie ide prosto), pojawily sie biegunki, stolec jasnej barwy, wzdecia to chyba bylo by na tyle(duzo tego) Smile
W dziecinstwie chorowalem na zoltaczke typu B a okolo 4 lata temu mialem usuwane migdaly.
Badania kriw niczego nie wykazaly jedynie podwyzszone MXD (bo 11.Cool z rozmazu.
Byly robione takze badania na hormon tarczycy, wsyztsko w normie.
Pasozytkow w stolcu brak
Wiec co moze byc ze mna nie tak? Jakie przeprowadzic jeszcze badania.
Moze to gronkowiec? A moze cos innego? Jutro planuje sie wybrac do lekarza, tylko chcialbym miec pomysly na co go naprowadzac, bo neistety ostatnio trafiam na lekarzy ktorych musze sam informowac na jakie badania chcialbym trafic.
Pozdrawiam Smile


----edit by emilka---
przeniosłam temat do podobnego:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak. ja bym nakierowywała w strone gronkowca.

a alergikiem przypadkiem nie jesteś?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group