Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

podróże w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 1:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dodajac swoje piec groszy powiem iz kolezanka odbyla dwie dlugie podroze samolotem (w ta i spowrotem - w jedna strone podroz trwala ok 18 h z przesiadka) w pierwszym trymestrze i nic sie nie stalo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja to bym sie bała... takie turbulencje sa czasem ze szok Razz a jak blokada pasow jest to nie ma jak wyjsc do WC ...jak ma mdłosci...podziwiam za odwage Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewit



Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro część kobiet do trzeciego albo nawet późniejszego miesiąca ciąży nie wie że jest w stanie błogosławionym i prowadzi normalny tryb życia..podróżuje bez ograniczeń, nie wyrzuca z menu zakazanych pokarmów, nie przyjmuje wspierających preparatów itd. i rodzi zdrowe dzieci to podróż nie powinna zaszkodzić tym bardziej, że jesteśmy świadome swojego samopoczucia z tytułu odmiennego stanu i czynników na które należy uważać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jeszcze nie wiedzac ze jestem w ciazy lecialam samolotem tam i spowrotem i nic sie nie dzialo, pozatym za 2 tyg czeka mnie kolejna podroz tym srodkiem transportu pytalam polozna i powiedziala ze bez obaw mozna latac, uspokoila mnie zebym nie czytala glupot na necie i nie brala wszytskiego do siebie bo w takim razie nic bym nie mogla itp dodam ze to moj 6-7 tydzien pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co się orientuję to na pokład nie wpuszczają kobiet po 6 miesiącu ciąży. chyba, że coś się zmieniło lub mam nieprawdziwe dane Wink

no ale w sumie do 6 miesiąca to jeszcze daleko Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawda prawda Gosia Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group