Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Podrażniona skóra pomocy.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Matey126p



Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 8:36 pm    Temat postu: Podrażniona skóra pomocy. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Ostatnio mam problem ze skórą w okolicy pachwiny,wszystko przez maszynkę do włosów.Chciałem podciąć sobie włoski (tak aby nie wystawały za bielizny).Na początku wyskoczyły mi krostki,a teraz zmieniły się w jeden czerwony pasek.Myślałem że przejdzie samo ale chodzę z tym już ok.miesiąc.Proszę o rady jak się tego pozbyć.Leki najlepiej bez recepty bo nie chcę chodzić po lekarzach. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a swędzi? piecze? czy po prostu jest miejsce podrażnione i zaczerwienione? jeżeli skóra jest sucha i czerwona do tego zaogniona, to możesz spróbować maści alantan, jeżeli nie jest sucha, to sudocrem. jeżei występuje do tego swędzenie, to możesz spróbować maści clotrimazolum (chociaż to jest na grzybice bardziej). z tym że jak to trwa już miesiąc, to lepiej umówić się do dermatologa
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Matey126p



Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ogólnie nie swędzi tylko jak zacznę drapać to wtedy, skórą jest sucha powiedział bym za sucha,drogie są takie maści?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 1:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie, alantan ok. 7zł, clotrimazolum ok. 4zł, sudocrem trochę droższy ok. 12zł
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group