Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

podraznienie warg sromowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartuch



Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 12:29 pm    Temat postu: podraznienie warg sromowych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna ma taki problem otoz caly czas bola ja i czsami swedza wrgi sromowe tak calkiem na poczatku na zwnatrz ma je podraznione i przez to jak sie kocham to ją boli..co na to poradzic ?? moze najlepiej wybrac sie do lekarza ? Moze to podraznienie jest wywolane nie czestym uprawianiu seksu dlatego ze ostatnio mamy ciezki czas i kocham sie tak co 1.5-2 tygodnie...prosze o pomoc nie chce aby mojej dziwczynie bylo zle...dzieki wielkie z gory!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nom raczej powinna isc do lekarza, zapewne ma jakas infekcje. nie radze zwlekac, lekarz napewno pomoze i bedziecie mogli w pełnej rozkoszy sie relaxowac Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak zgadzam sie z Wind to pewnie jakas infekcja wiec wizyta u lekarza jest konieczna, a jezeli bedzie musiala troche poczekac bo bedzie kolejka do gina to moze kupic masc clotrimazolum i sobie smarowac - to pomaga Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z pitruszką, powinna spróbować posmarować clotrimazolem, wydaje mi sie że złagodzi objawy. i może powinna pomyśleć o innym środku do higieny intymnej? łagodnym, bezzapachowym mydełku dla dzieci - bambino czy coś w tym guście. jaezeli nasila się po seksie, to warto też łykać lacibios femina lub zaaplikować go sobie dopochwowo, ale tutaj trzeba pamiętac, że żeby był widoczny efekt to trzeba regularnie stosować, a nie tak, że raz sobie łykne, potem dwa dni nie i znowu Wink
jednak jeżeli po smarowaniu nadal bedzie miała podraznienia i świąd, to warto przejść się do lekarza, bo może to być przewlekły stan zapalny, początek infekcji itp. w takich przypadkach im szybciej zacznie leczenie tym lepiej.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group