Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Podkrążone oczy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
virusix



Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 8:09 pm    Temat postu: Podkrążone oczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam taki problem.
Dobrze się odzywiam codziennie jem owoce nie jestem "Niedozywiony", dbam o siebie jestem w dobrej kondycji... biore witaminki na oczy poniewaz nosze okulary -1,25 dioprii... na nic nie choruje... śpie codziennie minimum 9godzin i mam ciagle podkrazone oczy Sad.
Mam 14lat

zmieniam ttul tematu na bardziej sugerujacy problem Wink helloween

A ja poprawiam bo błąd był / Zibi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może taka uroda?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
virusix



Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez sie nad tym zastanawiałem... poniewaz niektorzy maja za cienka skorke czy cos i poprostu widac:(.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MajkaxD



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Słupsk
PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam od dziecka pokrążone oczy ...spotkalam sie nawet z komentarzami co do tego ze mało spię i jestem "za chuda" .
Ja jednak sie tym nie przejmuje i uwazam ze mam "to wrodzone " Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
virusix



Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MajkaxD napisał:
Ja też mam od dziecka pokrążone oczy ...spotkalam sie nawet z komentarzami co do tego ze mało spię i jestem "za chuda" .
Ja jednak sie tym nie przejmuje i uwazam ze mam "to wrodzone " Wink


Witaj w klubie.
Oglądałem stare zdjęcia i na każdym mam podkrazone oczy i nie wazne czy spie 6 godzin czy 12 mam tak samo.
To jest denerwujace... nie mozna tego jakos zakryc?
Chyba pojde na operacje plastyczna:D niech mi wymienia skore albo niech zrobia taka gruba ze nic nie bedzie widac.

Dodano po 9 godzinach 56 minutach:

Ponawiam pytanie czy jest jakis niewidoczny sposob zeby sie tego pozbyc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
j.nowotko



Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Elbląg
PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam na podkrazone oczy moze pomoc oklad z zimnych lyzek albo herbaty w drogeriach lub w aptekach mozna dostac kosmetyki do pielegnacji oczu firmy flos lek sa niedrogie i skuteczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
swiatswiat



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 5:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napewno jest to srodowisko w ktrym zyjemy gorzej sie czujemy w durzych miastach albo w domach w kturych sie pali papierosy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daffi



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kremy z dodatkiem świetlika,okłady z rumianku ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
virusix



Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie w domu się nie pali:)
Dzisiaj zrobie sobie okład z rumianku i zobaczymy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
virusix



Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sen minimum 9 godzin w tygodniu a w weekend 9-10.
Komputer w tygodniu to jest 2 godziny dziennie a w weekend jakies 4 z tym ze co godzine robie 20 minutowa przerwe.
Zapomniałem dodać że podkrążone oczy się nasilają w południe a wieczorem okolo 19 wzwyż podkrązenie prawie ze znika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group