Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Podkrążone oczy proszę o pomoc.

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidia81



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kaliksa napisał:
Może uroda a może nie. Jeśli mowa o kompresach i okładach to spróbuj robić kompresy z soku pietruszki (najlepiej ją rozgnieć), podobno rozjaśnia. Możesz też kłaść plasterki świeżego ogórka - najlepiej jeśli jest schłodzony. Możesz też smarować żelem ze świetlikiem. Wypróbuj sobie np. taki z babką lancetowatą, ten co mam ja z flosleku to koszt około 8zł. A jakiś krem używasz??

ja też mam ten problem, i właśnie też używam tego żelu z flosleku i często robię sobie okłady z herbatki .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula1230



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Sie 18, 2013 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobry krem do twarzy i jakis korektor!

----usuń odnośnik do strony w podpisie----tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elwirag



Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może przez długi czas się nie wysypiałeś jak ja i dla tego masz podkrążone oczy i 2 tygodnie wakacji nie pomogły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Adamed ma kilka serii kosmetyków spod znaku Oeparol'u , wśród nich są właśnie kremy pod oczy. Może coś takiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolka12



Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 11, 2015 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też mam taki problem:( naturalne sposoby nie pomagają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group