Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Podejrzenie raka odbytu.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Henna.



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 5:08 pm    Temat postu: Podejrzenie raka odbytu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, ostatnio pisałam w pewnym poście o swoich objawach: http://www.biomedical.pl/forum/zolto-pomaranczowy-oleisty-plyn-z-odbytu-vt16803.html
Ostatnio ten oleisty płyn zniknął, może z dwa tygodnie temu, natomiast już od dłuższego czasu mam boleści brzucha, tak bardziej na dole. Są to raczej skurcze, na środku. Dziś dostałam okres dwa tygodnie przed tym, jak powinnam. Miesiączkuję od ponad dobrych trzech lat więc trochę się zmartwiłam. Idąc do łazienki w celu wypróżnienia się zauważyłam krew w toalecie. Był mały skrzep i dużo krwi w wodzie. Na papierze też było jej dużo. Aczkolwiek wszystko wskazywało na to, że leciała ona z odbytu. Dodam również, że zauważyłam zmiany w kale. Jest to zawsze bardziej jak rozwolnienie, ale mam problemy z wydaleniem.. Mam 13 lat. Moja babcia zmarła na raka odbytu. Czy te objawy wskazują właśnie na taką diagnozę..?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tyveri



Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2013 10:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystkich cos z czasem dopadnie! A jak nie choroba to demencja i smierć naturalna albo wypadek śmiertelny, smaobójstwo, zabójstwo, morderstwo, uraz, zatrucie, atak wroga, wybuch nuklearny, broń biologiczna, bójka śmiertelna! Zapicie sie lub zaćpanie na smierć, zawał, wylew i pękniety wrzut! Cukrzyce, nadciśnienia, otyłosci, nadwagi, obzarstwo! Wiele si,e zdarzyć moze! Zapracowanie sie na smierć jak i smierć z lenistwa! Pracoholizm vs lenioholizm!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group