Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pocenie się - antyperspiranty nie pomagają

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 10:57 pm    Temat postu: Pocenie się - antyperspiranty nie pomagają Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanko moze ktos z was mial lub ma podobny problem od pewnego czasu zauwazylam ze zaczynam sie pocic,nie chodzi tu o nie ładny zapach,tylko o plamki na bluzkach,uzywalam juz chyba prawie wszystkich srodkow antyperspiracyjnych w kulce w sztyfcie w sprayu i.........nic.Sama juz nie wiem co robic czuje sie jak bym "walczyla z wiatrakami" czego nie uzyje okazuje sie nie skuteczne a w tym trace swoj swobony komfort. Pomozcie!!


------------edit by drapaka--------
Temat przeniesiony do działu "Choroby i urazy". Uważam że dział "Dziecko" nie jest najlepszy do tego typu pytań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakiś czas temu zetknełam sie ze świetnym dezodorantem - można go kupić w aptece - niestety nie pamiętam nazwy

wykonany jest on z jakiegoś kryształu - działanie to 100% suchość - nawet przy obfitym wydzielaniu potu

z tego co wiem nie jest tani ale warto spróbować

spytaj w aptece o ten typ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki pojde i sie zapytam ale milo mi bedzie jak przypomnisz sobie i niezapomnisz umiescic tej nazwy bylo by mi latwiej w jej znalezeniu z gory dzia:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agusia39 chodzi ci o ten dezodorant co sie go smaruje na noc a rano trzeba zmyc bo robi plamy na bluzkach?? jezeli tak to tez nie pamietam nazwy ale zapytam sie kumpeli ona bedzie wiedziala:) zeczywiscie jest skuteczny bo duzo osob go poleca ale wlasnie jest jedna wada ( no moze dwie Wink ) trzeba go stosowac na noc i rano dokladnie zmyc bo robi plamy i tez szczypie troszeczke Smile pozdrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o takim też słyszałam - ale ten co ja sie zetknełam stosuje sie jak zwykły dezodorant Smile

podpytam ciotki - ona go stosowała i dam znać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dowiedzialam sie to ---> ANTIDRAL Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miii sie poca bardzo dłonie a szczegolnie podczas jakis sprawdzianow lub egzaminow luub gdy spotka mnie cos stresujacego .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bobuczek



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 6:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KUP SOBIE SUPER DEO FIRMY REUTTER, WYSTARCZA NA ROK.CENA 16PLN.100% DZIALA TYLKO JAD Z JAKIEGOS WEZA.ZAPYTAJ SPECJALISTE OD SKORU.RAZ TO ROBISZ I NIGDY SIE JUZ NIE SPOCISZ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bobuczek



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TO TAKI KAMIEN, NAMACZASZ GO WODA, SMARUJESZ RECE, PACHE, STOPY, CO CHCESZ, CZEKASZ AZ WYSCHNIE I HEJ.JA RZADKO GO UZYWAM ZAPOMINAM POPROSTU.NA MNIE DZIAL NA KROTKO, JAK WSZYSTKO, CHOC POWIEM cI ZE OD LAT UZYWAM REXONY W SZTYFCIE I JESTEM B ZADOWOLONY, CHOC POCE SIE BARDZO, POMAGA MI TAK W 70%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group