Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pocenie podczas snu!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BBG



Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 9:40 pm    Temat postu: Pocenie podczas snu!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam i bardzo proszę o pomoc i poradę. Od dłuższego czasu mam problem z poceniem się w nocy. Jest to bardzo duży problem. Budzę się w nocy cała mokra, woda dosłownie kapie ze mnie. Wszystko jest mokre piżama ,pościel ,łóżko.Jestem przy tym śpiąca w dzień, przemęczona obolała.Mam 35 lat . Bardzo proszę doradźcie coś. Nie byłam z tym u lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Filip



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic nie piszesz o żadnych innych dolegliwościach, ani czy bierzesz jakieś leki. Więc można tylko "strzelać". Ja widziałem takie pocenie się w nocy w przypadku brania leków na Alzheimera i czytałem o innym przypadku z takim poceniem się i okazało się, że było to zakażenie w jelitach pasożytami lub bakteriami. Więc myślę, że Alzheimera u Ciebie można wykluczyć Smile, ale badania kału na bakterie, pasożyty, grzyby i przy okazji na krew utajoną możesz zrobić. Bezbolesne i niedrogie. No i przede wszystkim idź do lekarza.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trzebinianka



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moj maz boryka sie z takim samym problemem, on ma nerwice lekowa i lekarz steiwrdził, ze to jest powodem pocenia sie w nocy, nic jednak na to nie zaradził.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group