Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pocącę się ręce? Krem URO !!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rtv2500



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 03, 2015 7:14 am    Temat postu: Pocącę się ręce? Krem URO !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Chciałem się podzielić z Wami, że jest idealna maść na pocące się dłonie, bo wiem, że wiele ludzi ma to świństwo, a zbliżają się upały. Jednak wszystko po kolei.
Mam 24 lata. Jestem bardzo szczupłym chłopakiem, ale problem z nadpotliwością dłoni męczy już mnie od lat wczesnego dzieciństwa.. Dodam, że było tragiczne, z rąk ciekło latem, zimą też wiecznie były mokre. Wypróbowałem wszystkiego, Perspiblok, wszystkie etiaxile, antidral, Medispiranty i żadnego skutku. Po prostu nic, totalna klapa, a z rąk dalej ciekło, do takiego stopnia że pisząc coś kartka była zaraz w zeszycie zalana.. Nieraz słyszałem po przywitaniu się: "Co masz takie mokre ręcę?". Przyznam że nigdy nie wiedziałem co mam odpowiedzieć.. Czytałem wiele, o tej cholernej nadpotliwośći, chciałem wykonać zabieg sympaketomii piersiowej, ale do dziś się cieszę że jej nie zrobiłem. Podobno ten zabieg jest bardzo szkodliwy do organizmu do takie stopnia, że część górna człowieka przestaje się całkowicie pocić, przez co zaczną nam wypadać włosy itd. Ale podobno działa..
Następnym pomysłem był botoks. Jednak sorry.. 1500 zł i trzyma 4 miesiące?
Młodzi drodzy ludzie, już nie musicie marnować swojego życia tak jak ja je marnowałem.. Wystarczy pójść do apteki, kupić krem uro, posmarujecie 4-5 razy, zawsze na noc przed spaniem i przez dwa tyg ręce będą tak suche, że.. Będziecie musieli co chwilę kremu nawilżającego używać. Powiem tak.. Z moich rąk dosłownie ciekło i jak mi pomogło to Wam też !
Są minusy niestety tego kremu. Ręce połączone z wodą robią się spierzchnięte, krem bardzo wysusza..

Jednak polecam wszystkim! Krem URO URO URO !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rtv2500



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 04, 2015 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

211 wyświetlen i ani jednego podziękowania.. Liczyłem na jakieś Wasze opinie, ale jestem niemal pewien, że krem każdemu nadpobudliwościowi pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group