Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Po Operacji kregoslupa...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mrenigma



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 8:47 pm    Temat postu: Po Operacji kregoslupa... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WiTAm jestem po zabiegu hirurgicznym kregoslupa mam wile pytan zwiazanych z tym zabiegiem?na poczatek chcialbym pogadac z osoba ktora juz przezyla taki zabieg albo ma zamiar sie jemu poddac.Mialem dosc duoz deformacje po zabiegu jest niby o polowe lepiej ale estetycznie to nie wyglada dlatego staram sie zbeiarc informacje gdyz moze poddam sie kolejnemu zabiegowi.Prosze niech ktos mi pomoze albo maila zostawi lub gg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Mar 06, 2006 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hey.ja miałam również skrzywienie kręgosłupa i z powodu tego poddałam się 2 operacjom. w 2003 r miałam włożone instrumentarium typu dero, jednak po 1,5 roku jego część poluzowała się na górze i zaczęło mnie boleć i wystawać pod skórą. więc usunęłam je we wrześniu. teraz jestem zadowolona. nie potrzebuję operacji żeber (kosmetycznej) bo pierwsza operacja prawie całkowicie zmniejszyła widocznośc skrzywienia. operacje miałam w zakopcu. jakbyś mials jakieś pytania to pisz [zakaz linkowania na forum]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group