Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Po operacji FESS i przegrody nosowej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olka87



Dołączył: 07 Cze 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 07, 2014 10:34 am    Temat postu: Po operacji FESS i przegrody nosowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzien dobry. W środe 04.06 mialam wykonany zabieg FESS, plus plastyka mała przegrody, i co sie okazalo dodatkowo wyciety mi zostal trzeci migdalek, bo byl przerosniety. Ogólnien sama operacja sama w sobie luz, bardziej martwi mnie stan po.
Dzien po operacji pani doktor wyciagnela mi tampony plus oczyscila zatoki takim swoim przyrzadem. Poleciało mi sporo krwi, nastepnego dnia tez z samego rana poszlam na oczyszczanie, i dostalam wypis do domu plus pelno lekow i zalecen.
Wszystko byloby ok, ale jestem straszna panikara. Caly czas mam zapchany nos, wiem ze to trzeci dzien po zabiegu ale czy to normalne?? Mam zapchany nos, czy to wynika z obrzeku?? Dodatkowo cały czas sączy mi sie z nosa jaka maż z krwią..co jest uporczywe, dodatkowo mam plukac zatoki Fixsin ale jak mam to robic, skoro mam zawalony nos albo obrzeknniety??
Moje pytanie brzmi czy to wszystko normalne co sie dzieje, czy to sie zmieni i czy wszystko jest ok??
Prosze, niech ktoś odpowie bo boje sie tego wszystkiego : ((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group