Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

po jakim czasie zaczynaja dzialac tabletki antykoncepcyjne??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
esqa22



Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 5:07 pm    Temat postu: po jakim czasie zaczynaja dzialac tabletki antykoncepcyjne?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam dziewczyny mam do was pytanie odnosnie czasu po jakim zaczynaja dzialac tabletki antykoncepcyjne??bralam Yasmin przez ok roku pozniej przerwalam na kilka miesiecy i znow zaczelam brac przy pierwszym opakowaniu po jakims 6,7 dniu(niepamietam dokladnie) wspolzylam z chlopakiem oczywiscie na "lajcie" pewna dzialania tabletek pozwolilam na"finisz w srodku".jedank podczas 7dniowej przerwy mialam bardzo slaby okres i nie wiem czy jest wszystko ok oczywiscie zaczelam brac nastepne opakowanie jednak booje sie ze moglo dojsc do zaplodnienia.Czytalam wiele opini na temat tego po jakim czasie dzialaja tabletki ale zdania sa podzielone.Prosze kogos "doswiadczonego"o pomoc SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zdania są podzielone- niektórzy mówią, że jesteś chroniona od pierwszej tabletki, inni że od ok. tygodnia (wg mojej ginekolog) jeszcze inni że dopiero po miesiącu (ale w to jakoś nie wierzę).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wlasnie zdania sa podzielone, skapszy okres moze byc spowodowany przyjmowaniem tabletek... co do czasu od kiedy zaczynaja dzialac tabsy to wg mnie to tak po miesiacu mozna byc 100% pewnym, wczesniej.... no trudno powiedziec... nie powinno sie zajsc ale tez nigdy nic nie wiadomo.
Na wszelki wypadek radzilabym zrobic test 14 dni po stosunku zeby 100% sie upewnic, na wszelki wypadek.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jA tam jednak uważam. na finisz w środku pozwolę wtedy, kiedy oboje będziemy gotowi na dziecko. a tak to są inne sposoby kończenia Twisted Evil i te sposoby bardziej mnie kręcą i mojego chłopaka. ale każdy lubi co innego Smile
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a zobacz, może masz w ulotce zapisane? na moich tabletkach jest napisane że od pierwszego dnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pod warunkiem, że pierwsza tabletka zostanie przyjęta pierwszego dnia cyklu...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group